Profile dla aktywności dla dzieci na TrenujTo.pl

dla dzieci
baza klubów, obiektów sportowych, jak zacząć, gdzie trenować

Zajęcia sportowe z rożnych dyscyplin sportowych i aktywności fizycznych dla dzieci są świetnym sposobem na wzmocnienia ich odporności i rozwinięcia woobrażni. Ważne jest to, aby dobrać zajęcia odpowiedni do wieku dziecka. Większość zajęć odbywa się w formie zabawy, tak aby pomóc dzieciom szybko i łatwo przyswoić naukę. Dla niemowląt, na przykład, zaleca się basen. Dzieci od 5 lat zaczynają uczyć się już dokładnych technik i układów oraz pracy w grupie.

Zdjęcia

Profile dla aktywności fizycznej: "dla dzieci"

Znajdź w Twoim mieście: Warszawa Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Bytom Chorzów Częstochowa Dąbrowa Górnicza Elbląg Gdańsk Gdynia Gliwice Gorzów Wielkopolski Kalisz Katowice Kielce Koszalin Kraków Legnica Lublin Łódź Olsztyn Opole Płock Poznań Radom Ruda Śląska Rybnik Rzeszów Sosnowiec Szczecin Tarnów Toruń Tychy Wałbrzych Warszawa Włocławek Wrocław Zabrze Zielona Góra

Ilość znalezionych profili: 143

Typ Nazwa Adres Miasto Dzielnica Województwo
ACTIV SPORT S C ALICJA SZCZYGIEŁ MAREK SZCZYGIEŁ ACTIV SPORT S C ALICJA SZCZYGIEŁ MAREK SZCZYGIEŁ 2 Pułku Lotniczego 27/15 Kraków MAŁOPOLSKIE
ACTIVE WAY ADAM MIKOŁAJEWSKI ACTIVE WAY ADAM MIKOŁAJEWSKI Antoniego Suchanka 3/10 Gdańsk POMORSKIE
ADAM BADOWSKI FITNESS FUN ADAM BADOWSKI FITNESS FUN Nowomiejska 3/71/72 Łódź ŁÓDZKIE
ADAM KOWALSKI QRS MAZURY ADAM KOWALSKI QRS MAZURY Kilińskiego 14 Giżycko WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ADAM PŁATEK SZKOŁA PŁYWANIA ACTIV ADAM PŁATEK SZKOŁA PŁYWANIA ACTIV Rubinowa 9 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
ADAM SUSŁOWSKI AKADEMIA JEŹDZIECKA ADAM SUSŁOWSKI AKADEMIA JEŹDZIECKA Kamieniecka 22 Ząbkowice Śląskie DOLNOŚLĄSKIE
AGATA LUDWIKOWSKA KACZAN MAGNETICA SZKOŁA TAŃCA I REKREACJI AGATA LUDWIKOWSKA KACZAN MAGNETICA SZKOŁA TAŃCA I REKREACJI Bolesława Chrobrego 40 Sławno ZACHODNIOPOMORSKIE
AGITO LIVE PAWEŁ WÓJCIAK AGITO LIVE PAWEŁ WÓJCIAK Księcia Józefa Poniatowskiego 48/5 Bochnia MAŁOPOLSKIE
AGMAJA S C AGMAJA S C Gdyńskie 2 Warszawa MAZOWIECKIE
AGNIESZKA ADASZAK PAWLIKOWSKA AGNIESZKA ADASZAK PAWLIKOWSKA SZKOŁA PŁYWANIA AQUA BĄBELEK AGNIESZKA ADASZAK PAWLIKOWSKA AGNIESZKA ADASZAK PAWLIKOWSKA SZKOŁA PŁYWANIA AQUA BĄBELEK Szybowników 4/1 Piła WIELKOPOLSKIE
AGNIESZKA PARTYKA AGNIESZKA PARTYKA Jana Iii Sobieskiego 22/23 Bielawa DOLNOŚLĄSKIE
AGNIESZKA PASEK AGNES FIT AGNIESZKA PASEK AGNES FIT Jantarowa 58 Gdynia POMORSKIE
AGNIESZKA WINEK AWINEK AGNIESZKA WINEK AWINEK Chylicka 12 Warszawa MAZOWIECKIE
AGNIESZKA ZIĘBA G7 TWOJA STREFA FITNESS AGNIESZKA ZIĘBA G7 TWOJA STREFA FITNESS Tadeusza Kościuszki 42M Gorlice MAŁOPOLSKIE
AKADAMIA KARATE TRADYCYJNEGO AKADAMIA KARATE TRADYCYJNEGO Strzelecka 55 Opole OPOLSKIE
AKADEMIA DZIECKA EUREKA BARTŁOMIEJ SZCZĘCH AKADEMIA DZIECKA EUREKA BARTŁOMIEJ SZCZĘCH Zgoda 9 Wodzisław Śląski ŚLĄSKIE
AKADEMIA FUTBOLU SP Z O O AKADEMIA FUTBOLU SP Z O O Łagiewnicka 54/56/319 Łódź ŁÓDZKIE
AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KRAKÓW AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KRAKÓW Królewska 1 Kraków MAŁOPOLSKIE
AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W RZESZOWIE AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W RZESZOWIE Podwisłocze 24/75 Rzeszów PODKARPACKIE
AKADEMIA KAWASHI AKADEMIA KAWASHI Niepodległości 12/15 Siedlce MAZOWIECKIE
AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ŁUKASZ SKIERCZYŃSKI AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ŁUKASZ SKIERCZYŃSKI Chruściele, Ul.Ekologiczna 24/5 Ełk WARMIŃSKO-MAZURSKIE
AKADEMIA NAUKI BALBINA PIECHOCIŃSKA GRAŻYNA ŚLIWA AKADEMIA NAUKI BALBINA PIECHOCIŃSKA GRAŻYNA ŚLIWA Karczówkowska 20 Kielce ŚWIĘTOKRZYSKIE
AKADEMIA PIŁKARSKA 2IM HENRYKA REYMANA AKADEMIA PIŁKARSKA 2IM HENRYKA REYMANA Winnicka 40 Kraków MAŁOPOLSKIE
AKADEMIA PIŁKARSKA GAVIA CHOSZCZNO SP Z O O AKADEMIA PIŁKARSKA GAVIA CHOSZCZNO SP Z O O Mickiewicza 32 Choszczno ZACHODNIOPOMORSKIE
AKADEMIA PIŁKARSKA JANUSZ DOMARADZKI AKADEMIA PIŁKARSKA JANUSZ DOMARADZKI 11 Listopada 48 Łomianki MAZOWIECKIE
AKADEMIA PIŁKARSKA OLIMPIA AKADEMIA PIŁKARSKA OLIMPIA Wspólna 11-13 Elbląg WARMIŃSKO-MAZURSKIE
AKADEMIA PIŁKARSKA PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC AKADEMIA PIŁKARSKA PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC Dąbrówki 8/12 Mielec PODKARPACKIE
AKADEMIA PIŁKARSKA SOCCER STARS MIŁOSZ MALCZEWSKI AKADEMIA PIŁKARSKA SOCCER STARS MIŁOSZ MALCZEWSKI Jana Kasprowicza 5/2 Piła WIELKOPOLSKIE
AKADEMIA PIŁKARSKA STALOWA WOLA AKADEMIA PIŁKARSKA STALOWA WOLA Wolności 6/1 Stalowa Wola PODKARPACKIE
AKADEMIA PIŁKARSKA TECHNIK ŚWIDWIN AKADEMIA PIŁKARSKA TECHNIK ŚWIDWIN Batalionów Chłopskich 3 Świdwin ZACHODNIOPOMORSKIE
AKADEMIA PIŁKARSKA TRENERA CZAJKI SEBASTIAN CZAJKA 2 MAŁA AKADEMIA PIŁKARSKA SEBASTIAN CZAJKA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ AKADEMIA PIŁKARSKA TRENERA CZAJKI SEBASTIAN CZAJKA 2 MAŁA AKADEMIA PIŁKARSKA SEBASTIAN CZAJKA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ Grunwaldzka 579/9 Gdańsk POMORSKIE
AKADEMIA PIŁKI SIATKOWEJ RUMIA AKADEMIA PIŁKI SIATKOWEJ RUMIA Adama Mickiewicza 49 Rumia POMORSKIE
AKADEMIA PŁYWANIA S C MARIUSZ BRZÓZKA MICHAŁ KĘDRAK AKADEMIA PŁYWANIA S C MARIUSZ BRZÓZKA MICHAŁ KĘDRAK Jaworowa 31 Jaworzno ŚLĄSKIE
AKADEMIA RUCHU I ZDROWIA AKTYWNE DZIECIAKI MARIUSZ BIZOŃ AKADEMIA RUCHU I ZDROWIA AKTYWNE DZIECIAKI MARIUSZ BIZOŃ Stefana Starzyńskiego 11/13 Bielsko-Biała ŚLĄSKIE
AKADEMIA SPORTOWA POMORZE AKADEMIA SPORTOWA POMORZE Jana Sobieskiego 61/16 Sopot POMORSKIE
AKADEMIA SPORTÓW WALKI COPACABANA ŁÓDŹ AKADEMIA SPORTÓW WALKI COPACABANA ŁÓDŹ Wodna 17 Łódź ŁÓDZKIE
AKADEMIA SPORTU BIS S C PAWEŁ KUSEK PAWEŁ UCHERSKI AKADEMIA SPORTU BIS S C PAWEŁ KUSEK PAWEŁ UCHERSKI Krowoderskich Zuchów 3/22 Kraków MAŁOPOLSKIE
AKADEMIA SPORTU BONITO ADRIAN CEBULA AKADEMIA SPORTU BONITO ADRIAN CEBULA Poręba Wielka, Poręba Wielka 581 Niedźwiedź MAŁOPOLSKIE
Akademia Sportu i Rekreacji Artur Bochenek Akademia Sportu i Rekreacji Artur Bochenek Szekspira 4/136 Warszawa mazowieckie
BASENY MIEJSKIE TERMY JAKUBA SP Z O O BASENY MIEJSKIE TERMY JAKUBA SP Z O O 1 Maja 33a Oława DOLNOŚLĄSKIE
BENIU SPORT MARCIN BERNARD BENIU SPORT MARCIN BERNARD Zygmunta Sierakowskiego 59 Kościan WIELKOPOLSKIE
BESKIDZKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ BESKIDZKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ 1 Maja 47 Bielsko-Biała ŚLĄSKIE
BESKIDZKIE STOWARZYSZENIE PŁYWACKIE BESKIDZKIE STOWARZYSZENIE PŁYWACKIE Zygmunta Krasińskiego 11 Bielsko-Biała ŚLĄSKIE
BESKIDZKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE REKORD BESKIDZKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE REKORD Startowa 13 Bielsko-Biała ŚLĄSKIE
BIAŁOSTOCKA AKADEMIA SIATKÓWKI BIAŁOSTOCKA AKADEMIA SIATKÓWKI Polowa 7/1 Białystok PODLASKIE
BIAŁOSTOCKI KLUB KARATE BIAŁOSTOCKI KLUB KARATE Błękitna 1 Białystok PODLASKIE
BIAŁOSTOCKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI BIAŁOSTOCKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI Włókiennicza 4 Białystok PODLASKIE
BIELSKA LIGA KOSZYKÓWKI BIELSKA LIGA KOSZYKÓWKI Goleszowska 16 Bielsko-Biała ŚLĄSKIE
BIERUŃSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI BIERUŃSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI Rynek Rynek 14 Bieruń ŚLĄSKIE
BINOWO PARK SP Z O O BINOWO PARK SP Z O O Binowo, Ul.Binowo 62 Stare Czarnowo ZACHODNIOPOMORSKIE
BŁASZKO FELISIAK IZABELA SZKOŁA AIKIDO IZABELA BŁASZKO FELISIAK BŁASZKO FELISIAK IZABELA SZKOŁA AIKIDO IZABELA BŁASZKO FELISIAK Jesienna 25/3 Gliwice ŚLĄSKIE
BOARD SCHOOL BOGDAN ŁOWISZ BOARD SCHOOL BOGDAN ŁOWISZ Lipnica LUBELSKIE
BOKSERSKI KLUB SPORTOWY RADOMIAK BOKSERSKI KLUB SPORTOWY RADOMIAK Andrzeja Struga 63 Radom MAZOWIECKIE
BRODACKI JANUSZ OYAMA SZKOŁA KARATE BRODACKI JANUSZ OYAMA SZKOŁA KARATE Jagiellońska 23/9 Toruń KUJAWSKO-POMORSKIE
CENTRUM NAUKI I ROZRYWKI DLA DZIECI DZIECIAKI ADAM CHEŁKOWSKI CENTRUM NAUKI I ROZRYWKI DLA DZIECI DZIECIAKI ADAM CHEŁKOWSKI Bolesława Chrobrego 8/9 Poznań WIELKOPOLSKIE
CENTRUM REHABILITACJI RUCHOWEJ NEURON JOANNA STRÓJ CIEPAŁA CENTRUM REHABILITACJI RUCHOWEJ NEURON JOANNA STRÓJ CIEPAŁA Jagiellońska 15/17 Miechów MAŁOPOLSKIE
CENTRUM REKREACJI WODNEJ AQUA PIL SP Z O O W PILE CENTRUM REKREACJI WODNEJ AQUA PIL SP Z O O W PILE Artura Grottgera 4 Piła WIELKOPOLSKIE
CENTRUM REKREACYJNO SPORTOWE M ST WARSZAWY W DZIELNICY BIELANY CENTRUM REKREACYJNO SPORTOWE M ST WARSZAWY W DZIELNICY BIELANY Josepha Conrada 6 Warszawa MAZOWIECKIE
CENTRUM SPORTOWE U JEZUITÓW SP Z O O CENTRUM SPORTOWE U JEZUITÓW SP Z O O Tatrzańska 35 Gdynia POMORSKIE
CENTRUM SZTUK I SPORTÓW WALKI SP Z O O CENTRUM SZTUK I SPORTÓW WALKI SP Z O O Sobieskiego 74/78 Warszawa MAZOWIECKIE
CENTRUM WODNE LAGUNA CENTRUM WODNE LAGUNA Wodnika 1 Gryfino ZACHODNIOPOMORSKIE
CENTRUM WSPINACZKOWE RENI SPORT SP Z O O CENTRUM WSPINACZKOWE RENI SPORT SP Z O O Czepca 11 Kraków MAŁOPOLSKIE
CENTRUM ZABAW PSOTNIK MAŁGORZATA OSTASIEWICZ CENTRUM ZABAW PSOTNIK MAŁGORZATA OSTASIEWICZ Antoniukowska 56/24 Białystok PODLASKIE
CHOJNICKIE STOWARZYSZENIE AIKIDO CHOJNICKIE STOWARZYSZENIE AIKIDO Ceynowy 8/5 Chojnice POMORSKIE
CHORZOWSKI KLUB KARATE & MODERN JU JITSU MODERN FIGHT CHORZOWSKI KLUB KARATE & MODERN JU JITSU MODERN FIGHT Katowicka 173/24 Chorzów ŚLĄSKIE
COMPLEXSPORTS MAŁGORZATA SZCZĘSNA I PATRYK SAWICKI S C COMPLEXSPORTS MAŁGORZATA SZCZĘSNA I PATRYK SAWICKI S C Niska 1 e/32 Gdynia POMORSKIE
DAMIAN DUDA DUDASPORT DAMIAN DUDA DUDASPORT Beskidzka 118 Kozy ŚLĄSKIE
DAR MEDICA OŚRODEK REHABILITACJI S C MONIKA MAZURCZAK RAFAŁ MAZURCZAK DAR MEDICA OŚRODEK REHABILITACJI S C MONIKA MAZURCZAK RAFAŁ MAZURCZAK Zagnańska 84b Kielce ŚWIĘTOKRZYSKIE
DELFIN PRYWATNA SZKOŁA PŁYWANIA I SNORKELINGU LESZEK CIURAPIŃSKI DELFIN PRYWATNA SZKOŁA PŁYWANIA I SNORKELINGU LESZEK CIURAPIŃSKI Wyzwolenia 22/4 Olsztyn WARMIŃSKO-MAZURSKIE
DOM NAUKI I REHABILITACJI DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH DOM NAUKI I REHABILITACJI DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH Szkolna 1 Jastrzębie-Zdrój ŚLĄSKIE
DZIECIĘCA AKADEMIA PIŁKARSKA SP Z O O DZIECIĘCA AKADEMIA PIŁKARSKA SP Z O O Grabowa 19 Toruń KUJAWSKO-POMORSKIE
DZIECIĘCY KLUB SPORTOWY WKRA DZIECIĘCY KLUB SPORTOWY WKRA Księżodworska 6 Działdowo WARMIŃSKO-MAZURSKIE
EMJOT MARCIN JAWOR EMJOT MARCIN JAWOR Polskiego Czerwonego Krzyża 165 Mysłowice ŚLĄSKIE
FABRYKA FORMY S A FABRYKA FORMY S A Bolesława Krzywoustego 72 Poznań WIELKOPOLSKIE
FABRYKA SPORTU GABINET FIZJOTERAPII LUCIS MED KAMIL MIRZWA FABRYKA SPORTU GABINET FIZJOTERAPII LUCIS MED KAMIL MIRZWA Adama Mickiewicza 41 Chełm LUBELSKIE
FIZJO COMPLEX JOANNA PRZEWŁUCKA FIZJO COMPLEX JOANNA PRZEWŁUCKA Złota 14/21 Olsztyn WARMIŃSKO-MAZURSKIE
FOOTBALL CLUB TORUŃ FOOTBALL CLUB TORUŃ Św. Józefa 17 Toruń KUJAWSKO-POMORSKIE
FOOTBALL KIDS SP Z O O FOOTBALL KIDS SP Z O O Nowolipki 6/34 Warszawa MAZOWIECKIE
FUN FOOTBALL ACADEMY GRZEGORZ FABERSKI FUN FOOTBALL ACADEMY GRZEGORZ FABERSKI Miernicza 40/69 Pruszków MAZOWIECKIE
FUN FOR FAMILY MARTA KUCHARCZYK FUN FOR FAMILY MARTA KUCHARCZYK Kredytowa 17/62 Katowice ŚLĄSKIE
FUNDACJA EDF POLSKA FUNDACJA EDF POLSKA Podmiejska Rybnik ŚLĄSKIE
GABINET REHABILITACJI I LOGOPEDII SANO MED BEATA RAPALSKA GABINET REHABILITACJI I LOGOPEDII SANO MED BEATA RAPALSKA Gościnna 8/9 Łódź ŁÓDZKIE
GKS CARTUSIA 1923 GKS CARTUSIA 1923 3 Maja 34 Kartuzy POMORSKIE
GMINNY KLUB SPORTOWY GRYF GMINNY KLUB SPORTOWY GRYF Sportowa 2 Sicienko KUJAWSKO-POMORSKIE
JOANNA KŁAP REDO JOANNA KŁAP REDO Darwina 4/69 Tychy ŚLĄSKIE
JS TENIS S C P JAROCH P SEBASTYAŃSKI JS TENIS S C P JAROCH P SEBASTYAŃSKI Główna 12d Ślęza DOLNOŚLĄSKIE
KAROL SZULIŃSKI AKADEMIA SPORTU I REKREACJI FUN KAROL SZULIŃSKI AKADEMIA SPORTU I REKREACJI FUN Malborska 6/16 Warszawa MAZOWIECKIE
MICHAŁ MALISZEWSKI AKADEMIA SPORTU MICHAŁA MALISZEWSKIEGO MICHAŁ MALISZEWSKI AKADEMIA SPORTU MICHAŁA MALISZEWSKIEGO Warszawa, Ul.Adama Asnyka 31 Wesoła MAZOWIECKIE
STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY AQUARIUS SZCZECIN STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY AQUARIUS SZCZECIN Gen. Kopańskiego 17/8 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY NAUTILUS JASTRZĘBIE STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY NAUTILUS JASTRZĘBIE Wyzwolenia 91 a Jastrzębie-Zdrój ŚLĄSKIE
STOWARZYSZENIE KNOCK OUT STOWARZYSZENIE KNOCK OUT Sandora Patofiego 3 Warszawa MAZOWIECKIE
STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB JEŹDZIECKI JEDENASTKA IZERSKA STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB JEŹDZIECKI JEDENASTKA IZERSKA Zacisze, Zacisze 29 Leśna DOLNOŚLĄSKIE
STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB JEŹDZIECKI LIDER STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB JEŹDZIECKI LIDER Szybowa 7 Radzionków ŚLĄSKIE
STOWARZYSZENIE ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ HIPOTERAPII I JEŹDZIECTWA OSTROWY W SOSNOWCU STOWARZYSZENIE ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ HIPOTERAPII I JEŹDZIECTWA OSTROWY W SOSNOWCU Leśna ŚLĄSKIE
STREFA DZIECKA IZABELA WIŚNIEWSKA STREFA DZIECKA IZABELA WIŚNIEWSKA Lubicka 10/12 Toruń KUJAWSKO-POMORSKIE
STRZYŻOWSKIE TOWARZYSTWO ROZWOJU SPORTU STRZYŻOWSKIE TOWARZYSTWO ROZWOJU SPORTU Polna 1 Strzyżów PODKARPACKIE
STUDIO KULTURYSTYKI I REKREACJI SE BI MICHALSKI SEBASTIAN STUDIO KULTURYSTYKI I REKREACJI SE BI MICHALSKI SEBASTIAN Wyboista 15A Rybnik ŚLĄSKIE
SZACHUŚ BUDREWICZ KRZYSZTOF SZACHUŚ BUDREWICZ KRZYSZTOF Jurki 1/2 Jurki WARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA AQUA BĄBELEK S C IWONA ADASZAK KONTEK AGNIESZKA ADASZAK PAWLIKOWSKA SZKOŁA PŁYWANIA AQUA BĄBELEK S C IWONA ADASZAK KONTEK AGNIESZKA ADASZAK PAWLIKOWSKA Szybowników 4/1 Piła WIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA DELFIN KRZYSZTOF KASPRZYSZYN SZKOŁA PŁYWANIA DELFIN KRZYSZTOF KASPRZYSZYN Rostka 6/5 Prudnik OPOLSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA DELFIN PIOTR OLSZEWSKI TOMASZ OWCZARZAK S C SZKOŁA PŁYWANIA DELFIN PIOTR OLSZEWSKI TOMASZ OWCZARZAK S C Czeska 2/38 Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA DELFINEK GRZEGORZ MUSZTAFAGA SZKOŁA PŁYWANIA DELFINEK GRZEGORZ MUSZTAFAGA Celulozowa 14/4 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA DELFINEK MIROSŁAW GOLESZNY SZKOŁA PŁYWANIA DELFINEK MIROSŁAW GOLESZNY Klonowa 2B/17 Siemianowice Śląskie ŚLĄSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA NA FALI ALEKSANDER PŁACZEK SZKOŁA PŁYWANIA NA FALI ALEKSANDER PŁACZEK Przemysława 16/95 Wodzisław Śląski ŚLĄSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA NEMO SWIM MAGDALENA MONGIAŁO SZKOŁA PŁYWANIA NEMO SWIM MAGDALENA MONGIAŁO Krakowska 14/5 Kluczbork OPOLSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA NIEMOWLĄT I DZIECI AQUA BABY RAFAŁ LORENC SZKOŁA PŁYWANIA NIEMOWLĄT I DZIECI AQUA BABY RAFAŁ LORENC Leśna 9 Dobrcz KUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA SPORTÓW KRECIK BARTOSZ GÓRNY SZKOŁA SPORTÓW KRECIK BARTOSZ GÓRNY Strażacka 26 Łodygowice ŚLĄSKIE
TENIS FOR YOU MICHAŁ KONDAREWICZ TENIS FOR YOU MICHAŁ KONDAREWICZ Stefana Baleya 7/40 Warszawa MAZOWIECKIE
TOWARZYSTWO KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ OGNISKO ROZSTAJE TOWARZYSTWO KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ OGNISKO ROZSTAJE Kombatantów 4 Gdańsk POMORSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKADEMIA AUGUSTÓW UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKADEMIA AUGUSTÓW Portowa 22 Augustów PODLASKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ANTONINEK PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 87 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ANTONINEK PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 87 Leszka 42 Poznań WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ARKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ARKA Chojnicka 57 Poznań WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BESKIDY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BESKIDY Sportowa 5 Ustroń ŚLĄSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY CZWÓRKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY CZWÓRKA Gen. Pilota Józefa Kowalskiego 20 Dęblin LUBELSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY DELFINEK UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY DELFINEK Aleja Niepodległości 20/22 Częstochowa ŚLĄSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY DELFINEK W KUTNIE UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY DELFINEK W KUTNIE Konopnickiej 11 Kutno ŁÓDZKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KIKI DANCE UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KIKI DANCE Liściasta 12/23 Łódź ŁÓDZKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KONICZYNKA KROSNO UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KONICZYNKA KROSNO Joachima Lelewela 24/10 Krosno PODKARPACKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LIDER ROKIETNICA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LIDER ROKIETNICA Szkolna 3c Rokietnica WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MUSU WARSZAWA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MUSU WARSZAWA Melchiora Wańkowicza 7/119 Warszawa MAZOWIECKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ORKAN PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŁĄKOCINACH UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ORKAN PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŁĄKOCINACH Łąkociny, Ul.Szkolna 14 Ostrów Wielkopolski WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POSEJDON UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POSEJDON New Britain 1 Pułtusk MAZOWIECKIE
WARSZAWSKI KLUB SPORTOWY GWARDIA WARSZAWSKI KLUB SPORTOWY GWARDIA Racławicka 132 Warszawa Mokotów MAZOWIECKIE
WEJHEROWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ BŁĘKITNI WEJHEROWO WEJHEROWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ BŁĘKITNI WEJHEROWO A. Necla 4/16 Wejherowo POMORSKIE
WODNY ŚWIAT NAUKA PŁYWANIA PRZEMYSŁAW POKORSKI WODNY ŚWIAT NAUKA PŁYWANIA PRZEMYSŁAW POKORSKI Koziorożca 12/3 Gdańsk POMORSKIE
WOJCIECH BOGDAN SZKOŁA WINDSURFINGU HAPPY SURF WOJCIECH BOGDAN SZKOŁA WINDSURFINGU HAPPY SURF Osiedlowa 8/6 Dubeninki WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WUEF CLUB SP Z O O WUEF CLUB SP Z O O Pocztowa 1 Tarnowo Podgórne WIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ REHABILITACJI DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ PROMYK SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ZESPÓŁ REHABILITACJI DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ PROMYK SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ Głowackiego 8a Zielona Góra LUBUSKIE
ZUZANNA SZCZĘSNA GAWEŁ GABINET TERAPII DZIECIĘCEJ STONOGA ZUZANNA SZCZĘSNA GAWEŁ GABINET TERAPII DZIECIĘCEJ STONOGA Jasna 3 Piaseczno MAZOWIECKIE
Family Life Szkoła Sportów Letnich i Zimowych Łukasz Brudnicki Family Life Szkoła Sportów Letnich i Zimowych Łukasz Brudnicki Zalipie 45 Warszawa mazowieckie
DOKTOR SPORT AKADEMIA ZDROWEGO RUCHU DOKTOR SPORT AKADEMIA ZDROWEGO RUCHU Koncertowa 4 Warszawa MAZOWIECKIE
NASTULA KLUB ŁOMIANKI NASTULA KLUB ŁOMIANKI Kolejowa 70 Łomianki MAZOWIECKIE
RODZINNY KOMPLEKS FITNESS RODZINNY KOMPLEKS FITNESS Jagiellońska 67-68 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
SWIM FOR LIFE SWIM FOR LIFE Warszawa MAZOWIECKIE
PŁYWALNIA PINGWIN PŁYWALNIA PINGWIN Oławska 3 A Warszawa Bemowo MAZOWIECKIE
UKS KORONA KRAKÓW UKS KORONA KRAKÓW Telimeny 9 Kraków Podgórze MAŁOPOLSKIE
AKADEMIA KUCANIA AKADEMIA KUCANIA Warszawska 32 Dawidy MAZOWIECKIE
OŚRODEK SPORTÓW KONNYCH KUCYKOWO OŚRODEK SPORTÓW KONNYCH KUCYKOWO Kościelna 3 Turośń Kościelna PODLASKIE
ATENA OSTRZESZÓW ATENA OSTRZESZÓW Pogodna 17a Ostrzeszów WIELKOPOLSKIE
KLUB JEŹDZIECKI KAJA KLUB JEŹDZIECKI KAJA Stary Borek 58 Grzybowo ZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOLNY KLUB JEŹDZIECKI KARISMA SZKOLNY KLUB JEŹDZIECKI KARISMA Benice 12 Kamień pomorski ZACHODNIOPOMORSKIE
UKJ KARMEN UKJ KARMEN Świeszyno Niekłonice ZACHODNIOPOMORSKIE
CENTRUM REKREACYJNE FABIANOWO CENTRUM REKREACYJNE FABIANOWO Kowalewicka 14 Poznań Grunwald WIELKOPOLSKIE

CO WYBRAĆ? NAJBARDZIEJ POPULARNE AKTYWNOŚCI FIZYCZNE: Wszystkie AKTYWNOŚCI FIZYCZNE

Baza wiedzy:

Jesteśmy w kontakcie: