TrenujTo.pl

Pytania i odpowiedzi

W trosce o to, aby zapewnić komfort korzystania z portalu wszystkim naszym użytkownikom prezentujemy odpowiedzi na przykładowe często zadawane pytania.

Czy korzystanie z TrenujTo.pl jest płatne?

NIE. Korzystanie z portalu w każdym jego aspekcie jest w 100% bezpłatne i to się nigdy nie zmieni. Wszystkie informacje są dostępne za darmo dla każdego użytkownika Internetu. Zachęcamy do założenia profilu bezpłatnego, to również nic nie kosztuje!

Które usługi są płatne?

Portal oferuje możliwość założenia płatnych profili (Profil Srebrny i Profil Złoty) oraz skorzystania z opcji dodatkowych: umieszczenia banerów (również targetowanych) w systemie rotacyjnym, artykułów na blog, sponsoring wydarzeń sportowych, stworzenia własnych stron internetowych, projekty graficzne, czy nawet stworzenie i prowadzenie kampanii w social media. Z szczegółami możesz zapoznać się klikając Tu

Na jaki okres jest profil bezpłatny?

Bezterminowo. Dopóki portal TrenujTo.pl będzie funkcjonował w Internecie i dopóki będziesz wyrażał na to zgodę (dotyczy osób prywatnych), Profil Bezpłatny będzie dostępny w naszej wyszukiwarce i kategoriach. Profil Bezpłatny firm będą na portalu do momentu, gdy właściciel zamknie firmę i poprosi o ich usunięcie.

Na Jaki Okres Jest Profil Złoty i Srebrny?

Okres abonamentowy wynosi 3, 6 i 12 miesięcy. Każdy może przetestować płatny profil przez 7 dni absolutnie bezpłatnie i bez zobowiązań. Jeżeli po 7 dniach testu spodoba Ci się wybrany przez Ciebie płatny profil, to wybierz na jaki okres abonamentowy chcesz go mieć i tylko wtedy opłać. Jeżeli po 7 dniach testu zdecydujesz zrezygnować z wersji płatnego profilu, to zmienimy go na wersje bezpłatną. Po okresie abonamentowym możesz skorzystać z innego profilu, opłacić kolejny okres abonamentowy tego samego profilu, albo zrezygnować z wersji płatnych profili i zmienić go na bezpłatny. Na przedłużanie abonamentu mamy również ciekawe zniżki i promocji, w celu ich uzyskania zachęcamy do kontaktu.

CO WYBRAĆ? NAJBARDZIEJ POPULARNE AKTYWNOŚCI FIZYCZNE: Wszystkie AKTYWNOŚCI FIZYCZNE

Baza wiedzy:

Jesteśmy w kontakcie: