Kursy i Szkolenia Sportowe na TrenujTo.pl

Kursy sportowe to doskonały sposób na zachowanie sprawności i rozwijanie swoich pasji. Dzięki aktywnemu spędzaniu czasu można podnieść wytrzymałość swojego organizmu i zapewnić sobie fantastyczną rozrywkę. Z kursów sportowych można korzystać bez względu na porę roku, choć nie dotyczy to każdej dyscypliny. Jak wybrać kurs sportowy dla siebie? Przede wszystkim trzeba kierować się swoimi zainteresowaniami. Warto przy tym pamiętać, że nie każdy może zostać zawodowym sportowcem, a ruch potrzebny jest przede wszystkim dla zdrowia i dobrego samopoczucia, a do rekreacyjnego uprawiania sportu nikt nie jest za stary, więc każdy może spróbować. Wybierając kurs sportowy trzeba zastanowić się nad tym, jaka forma aktywności będzie dla nas najlepsza. Osoba, która nie lubi biegać może zdecydować się na jazdę konną, pływanie, czy jogę. Fanom mocnych wrażeń spodoba się surfing, sztuki walki, czy hokej. Świetnym pomysłem jest również taniec, np. towarzyski, hip-hop, czy tańce ludowe. Ceny kursów bywają różne, więc z łatwością można znaleźć coś dla siebie.

Szkolenia sportowe organizowane są przez różnorodne podmioty i instytucje, zapewniające odpowiednie warunki i wykwalifikowaną kadrę. Celem każdego szkolenia jest nie tylko doskonalenie umiejętności i zdobywanie wiedzy na temat sportu, ale również propagowanie wychowania poprzez sport. Szkoły i firmy prowadzące tego rodzaju szkolenia często współpracują z klubami sportowymi, do których trafiają najbardziej uzdolnione osoby. Ważnym aspektem szkoleń sportowych jest profesjonalizacja działań, dzięki czemu uczestnicy dowiadują się jak łączyć sport z pracą zawodową, aby zmaksymalizować korzyści w obu tych kwestiach. Ze szkoleń sportowych mogą korzystać zarówno osoby, które uprawiają sport rekreacyjnie, jak i te, które marzą o zawodowstwie lub chcą trenować przyszłych sportowców. Szkolenia pozwalają poznać tajniki sportowego rynku i ułatwiają rozpoczęcie działalności w tej dziedzinie. Profesjonalni instruktorzy zapewniają wysoki poziom nauczania i prowadzą zajęcia z prawdziwą pasją.

KURSY I SZKOLENIA SPORTOWE 680

Typ Nazwa Adres Miasto Dzielnica Województwo
4 OCEANS SP Z O O 4 OCEANS SP Z O O Przebendowskich 19/1 Gdynia POMORSKIE
5 RYTM KRAV MAGA KALISZ 5 RYTM KRAV MAGA KALISZ Kalisz Kalisz WIELKOPOLSKIE
A M TENIS PRZEWĘDA HARASIMOWICZ SPÓŁKA JAWNA A M TENIS PRZEWĘDA HARASIMOWICZ SPÓŁKA JAWNA Marymoncka 34 Warszawa MAZOWIECKIE
A W SNOOKER AGNIESZKA OŚCIŁOWSKA A W SNOOKER AGNIESZKA OŚCIŁOWSKA A. Struga 44 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
ACTEAM MARCIN WROŃSKI ACTEAM MARCIN WROŃSKI Obrońców Poczty Gdańskiej 18 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
ACTIV SPORT S C ALICJA SZCZYGIEŁ MAREK SZCZYGIEŁ ACTIV SPORT S C ALICJA SZCZYGIEŁ MAREK SZCZYGIEŁ 2 Pułku Lotniczego 27/15 Kraków MAŁOPOLSKIE
ADAM BADOWSKI FITNESS FUN ADAM BADOWSKI FITNESS FUN Nowomiejska 3/71/72 Łódź ŁÓDZKIE
ADAM KOWALSKI QRS MAZURY ADAM KOWALSKI QRS MAZURY Kilińskiego 14 Giżycko WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ADAM MAJ MAJSPORTS ADAM MAJ MAJSPORTS Kaszubska 23 Puck POMORSKIE
ADAM SUSŁOWSKI AKADEMIA JEŹDZIECKA ADAM SUSŁOWSKI AKADEMIA JEŹDZIECKA Kamieniecka 22 Ząbkowice Śląskie DOLNOŚLĄSKIE
ADVENTURE PARK GUBAŁÓWKA MATEUSZ MALINOWSKI ADVENTURE PARK GUBAŁÓWKA MATEUSZ MALINOWSKI Gubałówka 9/1 Zakopane MAŁOPOLSKIE
AEROCLASS STUDIUM FORM GIMNASTYCZNYCH LIDIA KUBA AEROCLASS STUDIUM FORM GIMNASTYCZNYCH LIDIA KUBA Mikołowska 112/2 Katowice ŚLĄSKIE
AEROKLUB ŚLĄSKI AEROKLUB ŚLĄSKI Lotnisko Muchowiec Katowice ŚLĄSKIE
AGATA LUDWIKOWSKA KACZAN MAGNETICA SZKOŁA TAŃCA I REKREACJI AGATA LUDWIKOWSKA KACZAN MAGNETICA SZKOŁA TAŃCA I REKREACJI Bolesława Chrobrego 40 Sławno ZACHODNIOPOMORSKIE
AGENCJA SPORTOWO REKREACYJNA LIVE PIOTR ILEWICZ AGENCJA SPORTOWO REKREACYJNA LIVE PIOTR ILEWICZ Marii SkłodowskieJ-Curie 3/2 Bielsko-Biała ŚLĄSKIE
AGITO LIVE PAWEŁ WÓJCIAK AGITO LIVE PAWEŁ WÓJCIAK Księcia Józefa Poniatowskiego 48/5 Bochnia MAŁOPOLSKIE
AGNIESZKA ADASZAK PAWLIKOWSKA AGNIESZKA ADASZAK PAWLIKOWSKA SZKOŁA PŁYWANIA AQUA BĄBELEK AGNIESZKA ADASZAK PAWLIKOWSKA AGNIESZKA ADASZAK PAWLIKOWSKA SZKOŁA PŁYWANIA AQUA BĄBELEK Szybowników 4/1 Piła WIELKOPOLSKIE
AGNIESZKA BUCIORA FITART AGNIESZKA BUCIORA FITART Jana Pawła II 5/3B Luboń WIELKOPOLSKIE
AGNIESZKA PASEK AGNES FIT AGNIESZKA PASEK AGNES FIT Jantarowa 58 Gdynia POMORSKIE
AGNIESZKA TRZNADEL PIASTA AGNIESZKA TRZNADEL PIASTA Jana Pawła II 33 Sanok PODKARPACKIE
AGNIESZKA WANDZEL GWÓŹDŹ SZKOŁA JOGI CANDRA AGNIESZKA WANDZEL GWÓŹDŹ SZKOŁA JOGI CANDRA Sudecka 89/21 Jelenia Góra DOLNOŚLĄSKIE
AGNIESZKA WINEK AWINEK AGNIESZKA WINEK AWINEK Chylicka 12 Warszawa MAZOWIECKIE
AGRICO TOMASZ KACZMARSKI AGRICO TOMASZ KACZMARSKI Panewnicka 91 Katowice ŚLĄSKIE
AKADEMIA AIKIDO KAMIL RYDEŁKIEWICZ AKADEMIA AIKIDO KAMIL RYDEŁKIEWICZ Heweliusza 3/4 Legnica DOLNOŚLĄSKIE
AKADEMIA DZIECKA EUREKA BARTŁOMIEJ SZCZĘCH AKADEMIA DZIECKA EUREKA BARTŁOMIEJ SZCZĘCH Zgoda 9 Wodzisław Śląski ŚLĄSKIE
AKADEMIA FUTBOLU SP Z O O AKADEMIA FUTBOLU SP Z O O Łagiewnicka 54/56/319 Łódź ŁÓDZKIE
AKADEMIA HARMONIJNEGO ROZWOJU ADAM RAMOTOWSKI AKADEMIA HARMONIJNEGO ROZWOJU ADAM RAMOTOWSKI Mikołaja Kopernika 6/24 Warszawa MAZOWIECKIE
AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ŁUKASZ SKIERCZYŃSKI AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ŁUKASZ SKIERCZYŃSKI Chruściele, Ul.Ekologiczna 24/5 Ełk WARMIŃSKO-MAZURSKIE
AKADEMIA NAUKI BALBINA PIECHOCIŃSKA GRAŻYNA ŚLIWA AKADEMIA NAUKI BALBINA PIECHOCIŃSKA GRAŻYNA ŚLIWA Karczówkowska 20 Kielce ŚWIĘTOKRZYSKIE
AKADEMIA PIŁKARSKA SOCCER STARS MIŁOSZ MALCZEWSKI AKADEMIA PIŁKARSKA SOCCER STARS MIŁOSZ MALCZEWSKI Jana Kasprowicza 5/2 Piła WIELKOPOLSKIE
AKADEMIA PIŁKARSKA TRENERA CZAJKI SEBASTIAN CZAJKA 2 MAŁA AKADEMIA PIŁKARSKA SEBASTIAN CZAJKA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ AKADEMIA PIŁKARSKA TRENERA CZAJKI SEBASTIAN CZAJKA 2 MAŁA AKADEMIA PIŁKARSKA SEBASTIAN CZAJKA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ Grunwaldzka 579/9 Gdańsk POMORSKIE
AKADEMIA RUCHU I ZDROWIA AKTYWNE DZIECIAKI MARIUSZ BIZOŃ AKADEMIA RUCHU I ZDROWIA AKTYWNE DZIECIAKI MARIUSZ BIZOŃ Stefana Starzyńskiego 11/13 Bielsko-Biała ŚLĄSKIE
AKADEMIA RUCHU MOVE4FUN MAGDALENA KACZMARCZYK AKADEMIA RUCHU MOVE4FUN MAGDALENA KACZMARCZYK Osiedlowa 7/15 Bystrzyca Kłodzka DOLNOŚLĄSKIE
AKADEMIA S4 SP Z O O AKADEMIA S4 SP Z O O Puławska 39/100 Warszawa MAZOWIECKIE
AKADEMIA SPORTU BIS S C PAWEŁ KUSEK PAWEŁ UCHERSKI AKADEMIA SPORTU BIS S C PAWEŁ KUSEK PAWEŁ UCHERSKI Krowoderskich Zuchów 3/22 Kraków MAŁOPOLSKIE
AKADEMIA SPORTU BONITO ADRIAN CEBULA AKADEMIA SPORTU BONITO ADRIAN CEBULA Poręba Wielka, Poręba Wielka 581 Niedźwiedź MAŁOPOLSKIE
AKADEMIA SPORTU I REKREACJI AS ZDENICKI ANDRZEJ AKADEMIA SPORTU I REKREACJI AS ZDENICKI ANDRZEJ Terpentyna 177/3 Dzierzkowice LUBELSKIE
AKADEMIA SPORTU KIDS MONIKA HOFMAN AKADEMIA SPORTU KIDS MONIKA HOFMAN 1 Maja 30 Golina WIELKOPOLSKIE
AKADEMIA SPORTU S C MAREK KLĘCZEK PIOTR KOZACZKA AKADEMIA SPORTU S C MAREK KLĘCZEK PIOTR KOZACZKA Goleszowska 27/44 Bielsko-Biała ŚLĄSKIE
AKADEMIA SPORTU URWIS WŁODEK PUCHACZ S C AKADEMIA SPORTU URWIS WŁODEK PUCHACZ S C Północna 215 Lublin LUBELSKIE
AKADEMIA SZKRABA AKADEMIA SZKRABA Gackowskiego 1C Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE
AKADEMIA SZTUK WALKI KRZYSZTOF BRZOZOWSKI AKADEMIA SZTUK WALKI KRZYSZTOF BRZOZOWSKI Nałkowskiej 1/16 Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE
AKADEMIA SZTUK WALKI PAGODA DOMINIK GIERSZEWSKI AKADEMIA SZTUK WALKI PAGODA DOMINIK GIERSZEWSKI Stanisława Staszica 4 Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE
AKADEMIA SZTUK WALKI PAGODA S C ROBERT ŁUKASZEWSKI DOMINIK GIERSZEWSKI AKADEMIA SZTUK WALKI PAGODA S C ROBERT ŁUKASZEWSKI DOMINIK GIERSZEWSKI Stanisława Staszica 4 Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE
Akademia Sztuki Masażu Menos Akademia Sztuki Masażu Menos Skłodowskiej-Curie 9 Kraków małopolskie
AKADEMIA TALENT SP Z O O AKADEMIA TALENT SP Z O O Penelopy 4 Gdańsk POMORSKIE
AKADEMIA TAŃCA ESENS MARCIN STARZYŃSKI AKADEMIA TAŃCA ESENS MARCIN STARZYŃSKI Pałucka 39/1 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
AKADEMIA TENISA MICHAŁ ŚMIGAJ AKADEMIA TENISA MICHAŁ ŚMIGAJ Ks. Grzegorza Piramowicza 4/2 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
AKADEMIA TRENERÓW SPORTU MACIEJ JARMAKOWICZ AKADEMIA TRENERÓW SPORTU MACIEJ JARMAKOWICZ Ślężna 193/9 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
AKADEMICKI KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO W SZCZECINIE AKADEMICKI KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO W SZCZECINIE Kusocińskiego 3 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
AKADEMICKI YACHT CLUB AKADEMICKI YACHT CLUB Białostoczek 23/1 Białystok PODLASKIE
AKTYWNA LADY FITNESS MARTA JABŁOŃSKA AKTYWNA LADY FITNESS MARTA JABŁOŃSKA Werbeny 43 Józefów MAZOWIECKIE
AKVARIUS KATARZYNA PIESIEWICZ BIAŁAS AKVARIUS KATARZYNA PIESIEWICZ BIAŁAS Bobrza 34/17 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
ALEKSANDER HŁOBAŻ MDT ALEKSANDER HŁOBAŻ MDT Barycka 3A Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
ALEKSANDER SZYPER SZKOŁA NARCIARSKA AS SKI ALEKSANDER SZYPER SZKOŁA NARCIARSKA AS SKI Piastów 8 Nowa Ruda DOLNOŚLĄSKIE
ALEKSANDRA MIKLASZEWSKA MEDIVIA OŚRODEK PSYCHOLOGICZNO EDUKACYJNY ALEKSANDRA MIKLASZEWSKA MEDIVIA OŚRODEK PSYCHOLOGICZNO EDUKACYJNY Franciszkańska 104/112/2 Łódź ŁÓDZKIE
ALEKSANDRA NIEDZIÓŁKA FIT4 YOU PRYWATNY INSTRUKTOR FITNESS ALEKSANDRA NIEDZIÓŁKA FIT4 YOU PRYWATNY INSTRUKTOR FITNESS Adwokacka 50/4 Gdynia POMORSKIE
ALEKSANDRA TRACZ AKADEMIA BODY MENTAL ALEKSANDRA TRACZ AKADEMIA BODY MENTAL Łąkowa 19/15 Łódź ŁÓDZKIE
AMATORSKI KLUB SPORTOWY NIWKA W SOSNOWCU AMATORSKI KLUB SPORTOWY NIWKA W SOSNOWCU Orląt Lwowskich 70 Sosnowiec ŚLĄSKIE
ANDRZEJ FLIS AKADEMIA PIŁKARSKA BRYCHCZY ANDRZEJ FLIS AKADEMIA PIŁKARSKA BRYCHCZY Świętokrzyska 32/66 Warszawa MAZOWIECKIE
Andrzej Gadoch Usługi Fizjoterapeutyczne Andrzej Gadoch Usługi Fizjoterapeutyczne Okopowa 18 B/IV Biała Podlaska lubelskie
ANNA FOELLER ESTUDA TRAINING DORADZTWO I SZKOLENIA ANNA FOELLER ESTUDA TRAINING DORADZTWO I SZKOLENIA Rakowska 12/73 Warszawa MAZOWIECKIE
ANNA GOLATOWSKA PRAKTYKA ASAN ANNA GOLATOWSKA PRAKTYKA ASAN Adama Mickiewicza 40/3 Przemyśl PODKARPACKIE
ANNA KASPRZYK AKADEMIA AKTYWNYCH I KREATYWNYCH ANNA KASPRZYK AKADEMIA AKTYWNYCH I KREATYWNYCH Dywizjonu 303 56C/13 Kraków MAŁOPOLSKIE
ANNA LAZAROWICZ WIJATA THE ONE PILATES STUDIO ANNA LAZAROWICZ WIJATA THE ONE PILATES STUDIO Gdyńska 21 Kraków MAŁOPOLSKIE
ANNA MARIA CZYŻYK FITNESS MŁYN ANNA MARIA CZYŻYK FITNESS MŁYN Dolnych Młynów 5 Kraków MAŁOPOLSKIE
ANNA PODSIEDLIK CIEBIERA PERSONAL PILATES ANNA PODSIEDLIK CIEBIERA PERSONAL PILATES Bolkowska 2C Warszawa MAZOWIECKIE
ANNA SZUMOWSKA PROMOSPORT 2 WSPÓLNIK SPÓŁKI SPÓŁKI CYWILNEJ PROMOSPORT ANNA SZUMOWSKA PROMOSPORT 2 WSPÓLNIK SPÓŁKI SPÓŁKI CYWILNEJ PROMOSPORT Dzikiej Róży 36/8 Józefosław MAZOWIECKIE
ANNA WERESZCZYŃSKA WŁADCY WODY ANNA WERESZCZYŃSKA WŁADCY WODY Bielany Wrocławskie, Ul.Kłodzka 1G/1 Kobierzyce DOLNOŚLĄSKIE
AQUA FIT ANNA FIGARSKA AQUA FIT ANNA FIGARSKA Lutynia, Ul.Pionierów 8 Miękinia DOLNOŚLĄSKIE
AQUAFIT SŁAWOMIR KORZENIEWSKI AQUAFIT SŁAWOMIR KORZENIEWSKI Cedyńska 20/7 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
AQUAFORMA EWA PIOTROWSKA CAŁKA AQUAFORMA EWA PIOTROWSKA CAŁKA Dzika 15/28 Warszawa MAZOWIECKIE
AQUARESS RAFAŁ JÓŹWICKI AQUARESS RAFAŁ JÓŹWICKI Rydzowa 4/48 Łódź ŁÓDZKIE
ARHAT JULIA BUTRYM POŁUDNIEWSKA ARHAT JULIA BUTRYM POŁUDNIEWSKA Walentego SkorochóD-Majewskiego 9/3701 Warszawa MAZOWIECKIE
ATOL GRAŻYNA MUSIALIK WOJCIECH BORUCKI ATOL GRAŻYNA MUSIALIK WOJCIECH BORUCKI Inspektowa 1 Warszawa MAZOWIECKIE
AURA STUDIO MAREK SYKAŁA AURA STUDIO MAREK SYKAŁA Szerokie, Szerokie 101R Lublin LUBELSKIE
BAŁTYCKIE CENTRUM NURKOWE SEAWAVE ADAM KOZAKIEWICZ BAŁTYCKIE CENTRUM NURKOWE SEAWAVE ADAM KOZAKIEWICZ Marymoncka 2c Elbląg WARMIŃSKO-MAZURSKIE
BARTŁOMIEJ MAJEWSKI SPORTLER BARTŁOMIEJ MAJEWSKI SPORTLER Paderewskiego 11A Bytom ŚLĄSKIE
BARTŁOMIEJ PIWOWARCZYK SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK BARTŁOMIEJ PIWOWARCZYK SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK Hubalczyków 5 Kraków MAŁOPOLSKIE
BARTOSZ CZYŻYK FITNESS MŁYN BARTOSZ CZYŻYK FITNESS MŁYN Dolnych Młynów 5 Kraków MAŁOPOLSKIE
BARTOSZ MORAWIEC SZKOŁA FREEDIVINGU BARTOSZ MORAWIEC SZKOŁA FREEDIVINGU Tadeusza Zielińskiego 46/3 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
BARTOSZ OLEJARCZYK SZKÓŁKA PŁYWACKA ALEKSANDRY URBAŃCZYK BARTOSZ OLEJARCZYK SZKÓŁKA PŁYWACKA ALEKSANDRY URBAŃCZYK Kościuszki Tadeusza 45/4 Łódź ŁÓDZKIE
BARTOSZ ŚNIEŻAWSKI SZKOŁKA PŁYWANIA JUNIOR SWIM BARTOSZ ŚNIEŻAWSKI SZKOŁKA PŁYWANIA JUNIOR SWIM Parkowa 46/5 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
BARTOSZ WOJTAL AQUA LIFE BARTOSZ WOJTAL AQUA LIFE Kasztelańskie 12c/6 Międzyrzecz LUBUSKIE
BEATA KUTYBA J J SPORT CENTER BEATA KUTYBA J J SPORT CENTER Winnicka 40 Kraków MAŁOPOLSKIE
BENIU SPORT MARCIN BERNARD BENIU SPORT MARCIN BERNARD Zygmunta Sierakowskiego 59 Kościan WIELKOPOLSKIE
BIURO USŁUG SZKOLENIOWO TURYSTYCZNYCH SPORT TUR BACZMAŃSKI & CYGAN NIEPUBLICZNA PLACÓWKA DOSKONALENIA ZAWODOWEGO S C BIURO USŁUG SZKOLENIOWO TURYSTYCZNYCH SPORT TUR BACZMAŃSKI & CYGAN NIEPUBLICZNA PLACÓWKA DOSKONALENIA ZAWODOWEGO S C Zdrojowa 16/18 Kudowa-Zdrój DOLNOŚLĄSKIE
BLUELOG SAILING CLUB SP Z O O BLUELOG SAILING CLUB SP Z O O Baletowa 30 Warszawa MAZOWIECKIE
BŁOCHOWIAK JACHIMOWICZ LILIANA SZKOŁA JAZDY KONNEJ LILJÓWKA BŁOCHOWIAK JACHIMOWICZ LILIANA SZKOŁA JAZDY KONNEJ LILJÓWKA Jeździecka 3 Pobiedziska WIELKOPOLSKIE
BOARD SCHOOL BOGDAN ŁOWISZ BOARD SCHOOL BOGDAN ŁOWISZ Lipnica LUBELSKIE
BODY FACTORY CENTRUM SPORTOWE ALEKSANDRA WIECZERZA BODY FACTORY CENTRUM SPORTOWE ALEKSANDRA WIECZERZA Ogrodowa 1 Żabia Wola MAZOWIECKIE
BODY GYM PILAS MARTINEZ SPÓŁKA JAWNA BODY GYM PILAS MARTINEZ SPÓŁKA JAWNA Filomatów 6 Bielsko-Biała ŚLĄSKIE
BRACTWO KONNE ŚW MARCINA W STRYKOWIE BRACTWO KONNE ŚW MARCINA W STRYKOWIE Klęk, Klęk 2 Stryków ŁÓDZKIE
BRODACKI JANUSZ OYAMA SZKOŁA KARATE BRODACKI JANUSZ OYAMA SZKOŁA KARATE Jagiellońska 23/9 Toruń KUJAWSKO-POMORSKIE
BUDOWLANY KLUB SPORTOWY W LUBLINIE BUDOWLANY KLUB SPORTOWY W LUBLINIE Inżynierska 10 Lublin LUBELSKIE
BYSTRZYCKIE STOWARZYSZENIE TENISA STOŁOWEGO BYSTRZYCKIE STOWARZYSZENIE TENISA STOŁOWEGO Nadbrzeżna 12 Bystrzyca Kłodzka DOLNOŚLĄSKIE
CENTRUM NURKOWE BUDDY S C CENTRUM NURKOWE BUDDY S C Komisji Edukacji Narodowej 11/14 Warszawa MAZOWIECKIE
CENTRUM NURKOWE PIECHCIN KRZYSZTOF CHODAKOWSKI CENTRUM NURKOWE PIECHCIN KRZYSZTOF CHODAKOWSKI Radłowska 2 Piechcin KUJAWSKO-POMORSKIE
CENTRUM PROMOCJI ZDROWIA SPORT MIX DOROTA MULLER CENTRUM PROMOCJI ZDROWIA SPORT MIX DOROTA MULLER Waleriana Łukasińskiego 20A Elbląg WARMIŃSKO-MAZURSKIE
CENTRUM SPORTU I REKREACJI TRADYCJA CENTRUM SPORTU I REKREACJI TRADYCJA Teligi 12/34 Kraków MAŁOPOLSKIE
CENTRUM SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ BEATA LEWALSKA CENTRUM SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ BEATA LEWALSKA Gietkowska 12 Olsztyn WARMIŃSKO-MAZURSKIE
CENTRUM SZKOLENIA SPORTOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY ORZEŁEK W PRZEWORSKU CENTRUM SZKOLENIA SPORTOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY ORZEŁEK W PRZEWORSKU Sienkiewicza 14 Przeworsk PODKARPACKIE
CENTRUM SZTUK WALKI S C CENTRUM SZTUK WALKI S C Iwaszkiewicza 9/33 Częstochowa ŚLĄSKIE
CHARTER EDU PL PIOTR KOWALSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA CHARTER EDU PL PIOTR KOWALSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA Piłsudskiego 42/2 Bielsko-Biała ŚLĄSKIE
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI Rybacka 1 Charzykowy POMORSKIE
CHOJNICKIE STOWARZYSZENIE AIKIDO CHOJNICKIE STOWARZYSZENIE AIKIDO Ceynowy 8/5 Chojnice POMORSKIE
COMBAT CLUB MARIUSZ PIÓRKOWSKI COMBAT CLUB MARIUSZ PIÓRKOWSKI Cicha 2/100 Mińsk Mazowiecki MAZOWIECKIE
COMPLEXSPORTS MAŁGORZATA SZCZĘSNA I PATRYK SAWICKI S C COMPLEXSPORTS MAŁGORZATA SZCZĘSNA I PATRYK SAWICKI S C Niska 1 e/32 Gdynia POMORSKIE
CSM SPORT MACIEJ SINCZAK CSM SPORT MACIEJ SINCZAK Prosta 4 Zielonka MAZOWIECKIE
CSM SPORT S C CSM SPORT S C Prosta 4 Zielonka MAZOWIECKIE
CZTERY PORY SPORTU MARCIN PIOTROWSKI CZTERY PORY SPORTU MARCIN PIOTROWSKI Bankowa 13/1 Jelenia Góra DOLNOŚLĄSKIE
D U R R NIDAN MIROSŁAW KUCIARSKI D U R R NIDAN MIROSŁAW KUCIARSKI Zbożowa 19 Zielona Góra LUBUSKIE
DAGMARA BANACHIEWICZ STUDIO TAŃCA FLOW DAGMARA BANACHIEWICZ STUDIO TAŃCA FLOW Mackiewicza 16/4 Kraków MAŁOPOLSKIE
DAMIAN DUDA DUDASPORT DAMIAN DUDA DUDASPORT Beskidzka 118 Kozy ŚLĄSKIE
DANCE ACADEMY MONIKA OSIECKA JAWORSKA DANCE ACADEMY MONIKA OSIECKA JAWORSKA Grunwaldzka 11/47 Sochaczew MAZOWIECKIE
DARIUSZ OZGA REAL SPORT DARIUSZ OZGA REAL SPORT Lucjana Rudnickiego 3A/198 Warszawa MAZOWIECKIE
DARIUSZ ŻUREK FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA CENTRUM WSPINACZKOWE KLAMA PL DARIUSZ ŻUREK FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA CENTRUM WSPINACZKOWE KLAMA PL Marii I Bolesława Wysłouchów 32/83 Kraków MAŁOPOLSKIE
DELFIN PRYWATNA SZKOŁA PŁYWANIA I SNORKELINGU LESZEK CIURAPIŃSKI DELFIN PRYWATNA SZKOŁA PŁYWANIA I SNORKELINGU LESZEK CIURAPIŃSKI Wyzwolenia 22/4 Olsztyn WARMIŃSKO-MAZURSKIE
DĘBLIŃSKA SZKOŁA TAEKWON DO UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY DĘBLIŃSKA SZKOŁA TAEKWON DO UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY Adama Mickiewicza 9 Dęblin LUBELSKIE
DIVE LAND ANNA POCHWALSKA DIVE LAND ANNA POCHWALSKA Solidarności 64/33 Warszawa MAZOWIECKIE
DIVING BALTIC ANDRZEJ KRASUSKI DIVING BALTIC ANDRZEJ KRASUSKI Klaudyn, Ul.Ciećwierza 143 Izabelin MAZOWIECKIE
DOBIJA SZYMON TENIS TOUR DOBIJA SZYMON TENIS TOUR Pogorska 12A/64 Chrzanów MAŁOPOLSKIE
DOLNOŚLĄSKI KLUB OYAMA KARATE DOLNOŚLĄSKI KLUB OYAMA KARATE J. Bajana 61/16 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
DOLNOŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE KULTURY ZDROWOTNEJ I SPORTU NSZZ SOLIDARNOŚĆ DOLNOŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE KULTURY ZDROWOTNEJ I SPORTU NSZZ SOLIDARNOŚĆ Solidarności 1/3/5/128 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
DOMEK BIAŁEGO KUCYKA EWA MUSZYŃSKA DOMEK BIAŁEGO KUCYKA EWA MUSZYŃSKA Andrzeja 3 Pruszków MAZOWIECKIE
DOROTA DUDEK CENTRUM AEROBIKU SPORTOWEGO KRAKÓW DOROTA DUDEK CENTRUM AEROBIKU SPORTOWEGO KRAKÓW Ludwika Gardowskiego 59 Kraków MAŁOPOLSKIE
DOROTA KUBICA FLOW DOROTA KUBICA FLOW Żabiniec 44A/13 Kraków MAŁOPOLSKIE
DUŻO ZDROWIA PAWEŁ ZATCHEJ DUŻO ZDROWIA PAWEŁ ZATCHEJ Farysa 60 Warszawa MAZOWIECKIE
DYNAMIK SZKOŁA SPORTÓW GÓRSKICH BARTOSZ HAMROL DYNAMIK SZKOŁA SPORTÓW GÓRSKICH BARTOSZ HAMROL 5 Stycznia 36 Wolsztyn WIELKOPOLSKIE
DZIECIĘCA AKADEMIA PIŁKARSKA SP Z O O DZIECIĘCA AKADEMIA PIŁKARSKA SP Z O O Grabowa 19 Toruń KUJAWSKO-POMORSKIE
ELŻBIETA NIEGOWSKA ŚLIWIAK STUDIO RUCHU ELŻBIETA NIEGOWSKA ŚLIWIAK STUDIO RUCHU Racławicka 2/3 Przemyśl PODKARPACKIE
EMPI ACTIV MICHAŁ URBAŃCZYK EMPI ACTIV MICHAŁ URBAŃCZYK Zimin, Zimin 5/3 Krerowo WIELKOPOLSKIE
EVOLUTION EVENTS S C EVOLUTION EVENTS S C Ceglana 17 Komorów MAZOWIECKIE
EWA SCHILLER BENEFIT EWA SCHILLER BENEFIT Działdowska 8a/4 Warszawa MAZOWIECKIE
FALKENBERG JACEK SZKÓŁKA PŁYWACKA DELFIN FALKENBERG JACEK SZKÓŁKA PŁYWACKA DELFIN Tuwima 5/5 Jelenia Góra DOLNOŚLĄSKIE
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ATAK MARIUSZ POGOŃ FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ATAK MARIUSZ POGOŃ Gen. Władysława Sikorskiego 9/27 Miechów MAŁOPOLSKIE
FIRMA REKREACYJNO HANDLOWA SWIM SPORT FIRMA REKREACYJNO HANDLOWA SWIM SPORT Zaciszna 215/11 Jaworze ŚLĄSKIE
FOKA MUCHA PAWEŁ FOKA MUCHA PAWEŁ Wojska Polskiego 45a Krosno PODKARPACKIE
FOOTBALL KIDS SP Z O O FOOTBALL KIDS SP Z O O Nowolipki 6/34 Warszawa MAZOWIECKIE
FROWER POWER SP Z O O FROWER POWER SP Z O O Armii Kraków 15 Kraków MAŁOPOLSKIE
FUN FOOTBALL ACADEMY GRZEGORZ FABERSKI FUN FOOTBALL ACADEMY GRZEGORZ FABERSKI Miernicza 40/69 Pruszków MAZOWIECKIE
FUN SCHOOL WOJCIECH DZIURNY FUN SCHOOL WOJCIECH DZIURNY Henryka Sienkiewicza 24c Zakopane MAŁOPOLSKIE
FUNDACJA LECH POZNAŃ FOOTBALL ACADEMY FUNDACJA LECH POZNAŃ FOOTBALL ACADEMY Bułgarska 17 Poznań WIELKOPOLSKIE
GAZDA PAWEŁ SZKOŁA TENISA GAZDA PAWEŁ SZKOŁA TENISA Kombajnowa 26 Toruń KUJAWSKO-POMORSKIE
GDAŃSKI OŚRODEK KULTURY FIZYCZNEJ GDAŃSKI OŚRODEK KULTURY FIZYCZNEJ Grunwaldzka 244 Gdańsk POMORSKIE
GDYŃSKA SZKOŁA PŁYWANIA SWEET SWIM ANDRZEJ SIRY GDYŃSKA SZKOŁA PŁYWANIA SWEET SWIM ANDRZEJ SIRY Miła 3A/2 Gdynia POMORSKIE
GDYŃSKIE TOWARZYSTWO HIPPICZNE GDYŃSKIE TOWARZYSTWO HIPPICZNE Zofii Nałkowskiej 21 a/5 Gdynia POMORSKIE
GLORIA MARIS PIOTR MOLASY GLORIA MARIS PIOTR MOLASY Gen. Franciszka Kleeberga 8 Kielce ŚWIĘTOKRZYSKIE
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY LAKTOZA GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY LAKTOZA Cmentarna 1 Łyszkowice ŁÓDZKIE
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA ŁABUNIE GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA ŁABUNIE Parkowa 9 Łabunie LUBELSKIE
GO4ADVENTURE AGNIESZKA SCHWENK SAPETA GO4ADVENTURE AGNIESZKA SCHWENK SAPETA Franciszka Zubrzyckiego 12/29 Gliwice ŚLĄSKIE
GORILLA RAFAŁ PAWIŃSKI GORILLA RAFAŁ PAWIŃSKI Majorki 21B Warszawa MAZOWIECKIE
GORLICKA SZKÓŁKA PIŁKI NOŻNEJ GLINIK W GORLICACH GORLICKA SZKÓŁKA PIŁKI NOŻNEJ GLINIK W GORLICACH Władysława Jagiełły 10 Gorlice MAŁOPOLSKIE
GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE KUMAKI OLGA KOWIEL GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE KUMAKI OLGA KOWIEL Bąkowo, Ul.Wieczornych Mgieł 21 Kolbudy POMORSKIE
GRAMPUS MAREK GRZEBIENIEWSKI GRAMPUS MAREK GRZEBIENIEWSKI Generała Sikorskiego 38f/7 Grudziądz KUJAWSKO-POMORSKIE
GRODZISKI KLUB ŻEGLARSKI CZYSTY WIATR GRODZISKI KLUB ŻEGLARSKI CZYSTY WIATR Zielony Rynek 2 Grodzisk Mazowiecki MAZOWIECKIE
GRUDZIĄDZKI KLUB SHORIN RYU GRUDZIĄDZKI KLUB SHORIN RYU Chełmińska 3b/4 Grudziądz KUJAWSKO-POMORSKIE
GRUZŁO ŁUKASIK KATARZYNA FITNESS KASIA INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ GRUZŁO ŁUKASIK KATARZYNA FITNESS KASIA INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ Jaskółcza 18 Jastrzębie-Zdrój ŚLĄSKIE
GRYGA JOANNA STAJNIA ZAWADA GRYGA JOANNA STAJNIA ZAWADA Zawada, Ul.Oleska 24 Luboszyce OPOLSKIE
GRZEGORZ GASZYK SZKOŁA PŁYWANIA OŚMIORNICZKA GRZEGORZ GASZYK SZKOŁA PŁYWANIA OŚMIORNICZKA Mieczysława Orłowicza 19/22 Olsztyn WARMIŃSKO-MAZURSKIE
H2O KRZYSZTOF HAJDAMOWICZ H2O KRZYSZTOF HAJDAMOWICZ Podgórna 11/4 Koszalin ZACHODNIOPOMORSKIE
HAKA ZABIERZÓW HAKA ZABIERZÓW Więckowice, Ul.Ogrodowa 1 Bolechowice MAŁOPOLSKIE
HARA DOJO ANTONI PŁOŃSKI HARA DOJO ANTONI PŁOŃSKI Maksyma Gorkiego 63 Łódź ŁÓDZKIE
HARCERSKI KLUB ŻEGLARSKI PANTA RHEI HARCERSKI KLUB ŻEGLARSKI PANTA RHEI Wyszyńskiego 3 Gorzów Wielkopolski LUBUSKIE
HARMONY LIFE COOPERATION S C HARMONY LIFE COOPERATION S C Grzymalitów 14c Warszawa MAZOWIECKIE
HENRYK GIERS HG SPORT HENRYK GIERS HG SPORT Stanisława Wangrata 3/18 Węgrów MAZOWIECKIE
HUBERT KULIKOWSKI STAJNIA NIWKA GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE HUBERT KULIKOWSKI STAJNIA NIWKA GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE Niwka Stara 28 Puszczykowo WIELKOPOLSKIE
HUMANSPORT PL JACEK SZCZYPKA HUMANSPORT PL JACEK SZCZYPKA Mickiewicza 21D Skoczów ŚLĄSKIE
INARI SNOWBOARDS ARIEL SAWCZUK INARI SNOWBOARDS ARIEL SAWCZUK Wojciecha Oczki 7 Lublin LUBELSKIE
INCOLT EURO Szkolenia Specjalistyczne INCOLT EURO Szkolenia Specjalistyczne Korkowa 167 Warszawa mazowieckie
INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SMOK INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SMOK Braniewska 5 Orneta WARMIŃSKO-MAZURSKIE
INTERHORSE MAGDALENA PRASEK INTERHORSE MAGDALENA PRASEK Bogusławice, Bogusławice 57/14 Wolbórz ŁÓDZKIE
IRIS FIT SP Z O O IRIS FIT SP Z O O Więźniów Politycznych 8 Kłodzko DOLNOŚLĄSKIE
IWONA FIT STUDIO STEPU I AEROBIKU MGR IWONA BIELECKA IWONA FIT STUDIO STEPU I AEROBIKU MGR IWONA BIELECKA Marsz. Józefa Piłsudskiego 3 Ełk WARMIŃSKO-MAZURSKIE
IZABELA GŁUCHOWSKA VIP FIT IZABELA GŁUCHOWSKA VIP FIT Mikołaja Kopernika 4/1 Lidzbark Warmiński WARMIŃSKO-MAZURSKIE
JACEK JANKOWSKI PA TA TAJ JACEK JANKOWSKI PA TA TAJ Krótka 9 Kanie MAZOWIECKIE
JACEK JÓZWA FREE SURF SKI JACEK JÓZWA FREE SURF SKI Zygmunta Augusta 2 Chojnice POMORSKIE
JACEK STUDNICKI ART GYM TEAM JACEK STUDNICKI ART GYM TEAM Leonida Teligi 2/31 Kraków MAŁOPOLSKIE
JACEK TARKA TRAINING SQUAD JACEK TARKA TRAINING SQUAD Strzelecka 27/29/157 Warszawa MAZOWIECKIE
JACEK WŁUKA REGIMIS STUDIO SPORTU I REKREACJI JACKA WŁUKI JACEK WŁUKA REGIMIS STUDIO SPORTU I REKREACJI JACKA WŁUKI Oazowa 2 Łódź ŁÓDZKIE
JACEK WOJCIECHOWSKI POLE DANCE SCHOOL JACEK WOJCIECHOWSKI POLE DANCE SCHOOL Ochota 4 Poznań WIELKOPOLSKIE
JAKUB JANASZEK YANAHZONE SPORT FUN JAKUB JANASZEK YANAHZONE SPORT FUN Sobieskiego 69 Puszczykowo WIELKOPOLSKIE
JANUSZ FACON FITCON JANUSZ FACON FITCON Kępa Tarchomińska 6H/1 Warszawa MAZOWIECKIE
JANUSZ PIEKARSKI CENTRUM SPORTU ASY JANUSZ PIEKARSKI CENTRUM SPORTU ASY Gustawa Morcinka 12A/2 Tarnowskie Góry ŚLĄSKIE
JAROSŁAW DEJNAROWICZ JAROSŁAW DEJNAROWICZ Serdeczna 8 Gdańsk POMORSKIE
JAZDA KONNA MAKOWSKA GÓRA STOPKA ANDRZEJ JAZDA KONNA MAKOWSKA GÓRA STOPKA ANDRZEJ Jurki 1 Maków Podhalański MAŁOPOLSKIE
JERZY KARAKUŁA STUDIO SPORT JERZY KARAKUŁA STUDIO SPORT Tylicz MAŁOPOLSKIE
JERZY ŁUKOMSKI STAJNIA RUSINOWO ŁUKOMSKI JERZY ŁUKOMSKI STAJNIA RUSINOWO ŁUKOMSKI Rusinowo 4 Rusinowo ZACHODNIOPOMORSKIE
JEŻEWSKA BARBARA FANTOM STUDIO TAŃCA SPORTOWEGO JEŻEWSKA BARBARA FANTOM STUDIO TAŃCA SPORTOWEGO Kościuszki 11e/3 Toruń KUJAWSKO-POMORSKIE
JOANNA BILIŃSKA KLIMEKF H U 4 KOPYTA JOANNA BILIŃSKA KLIMEKF H U 4 KOPYTA Nowa Wieś, Nowa Wieś 37 Dobczyce MAŁOPOLSKIE
JOANNA MOŹDZIERZ KOZŁOWSKA JOANNA MOŹDZIERZ KOZŁOWSKA Starodworcowa 36 Gdynia POMORSKIE
JOANNA PERUN NOVATY JOANNA PERUN NOVATY Bobrzeckiej 9/41 Kraków MAŁOPOLSKIE
JOANNA WOJSZWIŁŁO SZKÓŁKA PŁYWANIA FALA JOANNA WOJSZWIŁŁO SZKÓŁKA PŁYWANIA FALA Borowikowa 1/14 Gdynia POMORSKIE
JOGA CENTRUM BEATA SALMONOWICZ JOGA CENTRUM BEATA SALMONOWICZ Sztabowa 85/7 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
JOGABO BOGUSŁAWA MATULANIEC JOGABO BOGUSŁAWA MATULANIEC Toruńska 18/8 Gdańsk POMORSKIE
JUMPER STEPS JUMPER STEPS Elizy Orzeszkowej 10/1 Ełk WARMIŃSKO-MAZURSKIE
JURKIEWICZ JAN OŚRODEK JEŹDZIECKI SENNY JURKIEWICZ JAN OŚRODEK JEŹDZIECKI SENNY Nowęcin, Ul.Św. Huberta 6 Łeba POMORSKIE
JUSTYNA BORKOWSKA CIOK AGENCJA REKLAMOWA JBC KLUB FITNESS FIGURA JUSTYNA BORKOWSKA CIOK AGENCJA REKLAMOWA JBC KLUB FITNESS FIGURA Grzybowa 1 Starachowice ŚWIĘTOKRZYSKIE
KAJCA MICHAŁ SZKOŁA WSPINACZKI GRANIT KAJCA MICHAŁ SZKOŁA WSPINACZKI GRANIT Gustawa Morcinka 29/67 Jelenia Góra DOLNOŚLĄSKIE
KAMIL JANICKI SZKOŁA PŁYWANIA PLUSK KAMIL JANICKI SZKOŁA PŁYWANIA PLUSK 1 Maja 3/3 Tarnów MAŁOPOLSKIE
KAMILA KUŚ MADE IN SPORT KAMILA KUŚ MADE IN SPORT Sybilli 11/90 Warszawa MAZOWIECKIE
KAROL SZULIŃSKI AKADEMIA SPORTU I REKREACJI FUN KAROL SZULIŃSKI AKADEMIA SPORTU I REKREACJI FUN Malborska 6/16 Warszawa MAZOWIECKIE
KAROL ZAREMSKI KAROL ZAREMSKI Władysława Stanisława Reymonta 21/122 Warszawa MAZOWIECKIE
KAROLINA CABA DELFINTEAM PL KAROLINA CABA DELFINTEAM PL 2 Pułku Lotniczego 46/55 Kraków MAŁOPOLSKIE
KASZUBSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWO KULTURALNE KASZUBSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWO KULTURALNE Mickiewicza 22 Luzino POMORSKIE
KATARZYNA KACKIEŁO MOYAYOGA KATARZYNA KACKIEŁO MOYAYOGA Świętojańska 38/4 Gdynia POMORSKIE
KATARZYNA MARKOWSKA FITNESS STYLE KATARZYNA MARKOWSKA FITNESS STYLE Maszynowa 8/15 Warszawa MAZOWIECKIE
KATARZYNA PRZĘCZEK STUDIO RUCHU SK ART KATARZYNA PRZĘCZEK STUDIO RUCHU SK ART Wiarusa 44/18 Zielonki MAŁOPOLSKIE
KATARZYNA STANKIEWICZ KAITEN DOJO AIKIDO ŁÓDŹ KATARZYNA STANKIEWICZ KAITEN DOJO AIKIDO ŁÓDŹ Mjr. Eugeniusza NurtA-Kaszyńskiego 15/40 Łódź ŁÓDZKIE
KATARZYNA ZIEMIAN DREWNIAK SZKOŁA TAŃCA MODERN JAZZ KATARZYNA ZIEMIAN DREWNIAK SZKOŁA TAŃCA MODERN JAZZ Jana Chęcińskiego 2/4 Lublin LUBELSKIE
KLIMEK EDYTA SZKOŁA PŁYWANIA SZKRAB KLIMEK EDYTA SZKOŁA PŁYWANIA SZKRAB Marii Dąbrowskiej 33 Wodzisław Śląski ŚLĄSKIE
KLUB BIEGACZA LUPUS KLUB BIEGACZA LUPUS Rzemieślnicza 6a/12 Oleśnica DOLNOŚLĄSKIE
KLUB GIMNASTYCZNY RADLIN W RADLINIE KLUB GIMNASTYCZNY RADLIN W RADLINIE Sokolska 6 Rybnik ŚLĄSKIE
KLUB JEŹDZIECKI PONY SYLWIA RUTA KLUB JEŹDZIECKI PONY SYLWIA RUTA Zawadzka 8 Złotokłos MAZOWIECKIE
KLUB JEŹDZIECKI ROYAL KLUB JEŹDZIECKI ROYAL Legnicka 15 Opole OPOLSKIE
KLUB JEŹDZIECKI SKARB PRZY STADNINIE KONI KOZIENICE KLUB JEŹDZIECKI SKARB PRZY STADNINIE KONI KOZIENICE Wiślana 12 Kozienice MAZOWIECKIE
KLUB KARATE DO SHOTOKAN ENSO KRAPKOWICE KLUB KARATE DO SHOTOKAN ENSO KRAPKOWICE Osiedle Xxx-Lecia Krapkowice OPOLSKIE
KLUB KARATE HEIAN ROBERT WYKRĘTOWICZ KLUB KARATE HEIAN ROBERT WYKRĘTOWICZ Tysiąclecia 2B/11 Wałcz ZACHODNIOPOMORSKIE
KLUB MODELARSKI IM EUGENIUSZA KUJANA W WIERZAWICACH KLUB MODELARSKI IM EUGENIUSZA KUJANA W WIERZAWICACH Wierzawice 517 Leżajsk PODKARPACKIE
KLUB MOTOROWY GÓRNIKÓW JARZĄBEK KOPALNI ZOFIÓWKA KLUB MOTOROWY GÓRNIKÓW JARZĄBEK KOPALNI ZOFIÓWKA Rybnicka 6 Jastrzębie-Zdrój ŚLĄSKIE
KLUB NARCIARSKI SIEPRAW SKI KLUB NARCIARSKI SIEPRAW SKI Siepraw 800 Siepraw MAŁOPOLSKIE
KLUB SPORTOWY GWARDIA W OPOLU KLUB SPORTOWY GWARDIA W OPOLU Kowalska 2 Opole OPOLSKIE
KLUB SPORTOWY HAND TO HAND 1 KLUB SPORTOWY HAND TO HAND 1 Jana Sebastiana Bacha 26/1003 Warszawa MAZOWIECKIE
KLUB SPORTOWY IRONMAN CS POLSKA KLUB SPORTOWY IRONMAN CS POLSKA Śląska 50/8 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
KLUB SPORTOWY MOSTOSTAL ZABRZE HOLDING S A KLUB SPORTOWY MOSTOSTAL ZABRZE HOLDING S A Piłsudskiego 83 Zabrze ŚLĄSKIE
KLUB SPORTOWY SILESIA RYBNIK KLUB SPORTOWY SILESIA RYBNIK Ligocka 14 Rybnik ŚLĄSKIE
KLUB SPORTOWY TAN KLUB SPORTOWY TAN Zamkowa 2 Nidzica WARMIŃSKO-MAZURSKIE
KLUB SPORTOWY WIELOPOLE W RYBNIKU KLUB SPORTOWY WIELOPOLE W RYBNIKU Klonowa Rybnik ŚLĄSKIE
KLUB TAŃCA SPORTOWEGO FOCUS W KAMIENIU POMORSKIM KLUB TAŃCA SPORTOWEGO FOCUS W KAMIENIU POMORSKIM Katedralny 5 Kamień Pomorski ZACHODNIOPOMORSKIE
KLUB UCZELNIANY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ KLUB UCZELNIANY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ Armii Krajowej 23/25/17 Częstochowa ŚLĄSKIE
KLUB WALKI WASHI KLUB WALKI WASHI Broczyno, Broczyno 57 Czaplinek ZACHODNIOPOMORSKIE
KOŁOBRZESKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY KOŁOBRZESKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY Łopuskiego 13 Kołobrzeg ZACHODNIOPOMORSKIE
KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Ppr. Edmunda Łopuskiego 38/102 Kołobrzeg ZACHODNIOPOMORSKIE
KOŁODZIEJAK IRENEUSZ LUBELSKA AKADEMIA AIKIDO KOŁODZIEJAK IRENEUSZ LUBELSKA AKADEMIA AIKIDO Wojciecha Żywnego 6/46 Lublin LUBELSKIE
KOMPLEKS BASENOWO REKREACYJNY W BYTOWIE SP Z O O KOMPLEKS BASENOWO REKREACYJNY W BYTOWIE SP Z O O Adama Mickiewicza 15 Bytów POMORSKIE
KONIŃSKIE CENTRUM DZIAŁALNOŚCI NURKOWEJ CLEAR WATER LEWANDOWSKI PIOTR KONIŃSKIE CENTRUM DZIAŁALNOŚCI NURKOWEJ CLEAR WATER LEWANDOWSKI PIOTR Władysława Sikorskiego 2 Konin WIELKOPOLSKIE
KORTLAND SANDOR LADANYI PAWEŁ HARDYŚ SPÓŁKA CYWILNA KORTLAND SANDOR LADANYI PAWEŁ HARDYŚ SPÓŁKA CYWILNA Modlińska 65 Jabłonna MAZOWIECKIE
KRAKOWSKI KLUB KYOKUSHINKAI W KRAKOWIE KRAKOWSKI KLUB KYOKUSHINKAI W KRAKOWIE Kremerowska 3 Kraków MAŁOPOLSKIE
KRAKOWSKI SZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY KRAKOWSKI SZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY Powstania Warszawskiego 6 Kraków MAŁOPOLSKIE
KRZYSZTOF ŚLIWICKI USŁUGI ŻEGLARSKIE SZKOLENIA REKREACJA KRZYSZTOF ŚLIWICKI USŁUGI ŻEGLARSKIE SZKOLENIA REKREACJA Dziadkowo, Dziadkowo 44/3 Cieszków DOLNOŚLĄSKIE
KUNYSZ PIOTR SIGN X KUNYSZ PIOTR SIGN X Kamieniec Wrocławski, Ul.Czereśniowa 6 Gajków DOLNOŚLĄSKIE
LABOSPORT POLSKA S C LABOSPORT POLSKA S C Szmaragdowa 12 Elbląg WARMIŃSKO-MAZURSKIE
LECH PAŁYS POLSKIE CENTRUM SZTUK WALKI RED TIGER LECH PAŁYS POLSKIE CENTRUM SZTUK WALKI RED TIGER Ogrodowa 8/61 B Warszawa MAZOWIECKIE
LUDOWY KLUB SPORTOWY SANA W KOŚCIANIE LUDOWY KLUB SPORTOWY SANA W KOŚCIANIE Sienkiewicza 39 Kościan WIELKOPOLSKIE
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPÓŁDZIELCA W SIEDLISZCZU LUDOWY KLUB SPORTOWY SPÓŁDZIELCA W SIEDLISZCZU Siedliszcze-Osada, Ul.Szpitalna 15a Siedliszcze LUBELSKIE
LUDOWY KLUB SPORTOWY UNIA KSIĄŻENICE Z SIEDZIBĄ W KSIĄŻENICACH LUDOWY KLUB SPORTOWY UNIA KSIĄŻENICE Z SIEDZIBĄ W KSIĄŻENICACH T.Brzozy 17 Rybnik ŚLĄSKIE
ŁÓDZKA SZKOŁA TAI CHI RADOSŁAW WĘGLARZ ŁÓDZKA SZKOŁA TAI CHI RADOSŁAW WĘGLARZ Górna 14/9 Gostyń WIELKOPOLSKIE
ŁÓDZKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY ŁÓDZKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY Żeromskiego 115 Łódź ŁÓDZKIE
ŁUCZYWO BARTOSZ PRODIVING ŁUCZYWO BARTOSZ PRODIVING Czeladzka 61/208 Sosnowiec ŚLĄSKIE
ŁUKASZ HEJNAK SZKOŁA KARATE SAMURAJ KRAKÓW ŁUKASZ HEJNAK SZKOŁA KARATE SAMURAJ KRAKÓW Kordiana 17/11 Kraków MAŁOPOLSKIE
ŁUKASZ SIDOROWICZ BATANLUK ŁUKASZ SIDOROWICZ BATANLUK Smolec, Ul.Kościelna 6 Kąty Wrocławskie DOLNOŚLĄSKIE
ŁUKASZ SZYMERSKI SWIM AND MORE ŁUKASZ SZYMERSKI SWIM AND MORE Pałacowa 9/5 Marki MAZOWIECKIE
ŁUKASZ ŚWIST SPORT 4 U ŁUKASZ ŚWIST SPORT 4 U Letnia 7 Kiełczów DOLNOŚLĄSKIE
MACIEJ JAKUSZ GOSTOMSKI CHOJNICKA SEKCJA AIKIDO MACIEJ JAKUSZ GOSTOMSKI CHOJNICKA SEKCJA AIKIDO Chojnice POMORSKIE
MACIEJ NOWACKI TENISKRAKÓW MACIEJ NOWACKI TENISKRAKÓW Ks. Bp. Władysława Bandurskiego 24/8 Kraków MAŁOPOLSKIE
MACIEJ RYNIAK SZKÓŁKA PIŁKARSKA SZESNASTKA PRZEMYŚL MACIEJ RYNIAK SZKÓŁKA PIŁKARSKA SZESNASTKA PRZEMYŚL Hugo Kołłątaja 10/24 Przemyśl PODKARPACKIE
MACIEJ TYLUS SPORT ACADEMY MACIEJ TYLUS SPORT ACADEMY Grzebień, Grzebień 51 Radomsko ŁÓDZKIE
MADEJ MAŁGORZATA STUDIO JOGI MADEJ MAŁGORZATA STUDIO JOGI Wrocławska 107 Opole OPOLSKIE
MAGDALENA GÓRECKA EFIB MAGDALENA GÓRECKA EFIB Owsiana 4/1 Poznań WIELKOPOLSKIE
MAGOLA MIROSŁAW LAMKOWSKI MAGOLA MIROSŁAW LAMKOWSKI Łącko, Łącko Postomino ZACHODNIOPOMORSKIE
MAJKA MICHAŁ MM DELFIN NAUKA PŁYWANIA MAJKA MICHAŁ MM DELFIN NAUKA PŁYWANIA Dobra 720 Dobra MAŁOPOLSKIE
MAŁA BALERINA EWA GÓRSKA MICHNIEWSKA MAŁA BALERINA EWA GÓRSKA MICHNIEWSKA Liryczna 4 Warszawa MAZOWIECKIE
MAŁPOLSKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY MAŁPOLSKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY Powstania Warszawskiego 6 Kraków MAŁOPOLSKIE
MANDALA JOGA EWELINA ŻUROWICZ MANDALA JOGA EWELINA ŻUROWICZ Bohaterów Warszawy 26 Smołdzino POMORSKIE
MANDALA PATRYCJA BERNACKA RUBIK MANDALA PATRYCJA BERNACKA RUBIK Wałowa 8/13 Rumia POMORSKIE
MANUFAKTURA TAŃCA ULICZNEGO BARTOSZ BRAND MANUFAKTURA TAŃCA ULICZNEGO BARTOSZ BRAND Nowy Świat 1/2 Gliwice ŚLĄSKIE
MAREK KOSIBA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BEMA MAREK KOSIBA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BEMA Inż. Adama Bielańskiego 15 Kraków MAŁOPOLSKIE
MAREK PODGÓRCZYK DIVESPOT PL MAREK PODGÓRCZYK DIVESPOT PL Kaszubski 15a/7 Gdynia POMORSKIE
MARIA STANISZEWSKA CENTRUM ROZWOJU DZIECI I MŁODZIEŻY EKOLAND MARIA STANISZEWSKA CENTRUM ROZWOJU DZIECI I MŁODZIEŻY EKOLAND A9 2 Węgrzce MAŁOPOLSKIE
MARIO SPORT MARIUSZ SZCZECIŃSKI MARIO SPORT MARIUSZ SZCZECIŃSKI Dąbrowskiego 140 Piła WIELKOPOLSKIE
MARIUSZ GOLON SZKOŁA PŁYWANIA AQUASTARS MARIUSZ GOLON SZKOŁA PŁYWANIA AQUASTARS Rdestowa 148D/35 Gdynia POMORSKIE
MARIUSZ OZDOBA GDAŃSKA AKADEMIA TENISOWA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ MARIUSZ OZDOBA GDAŃSKA AKADEMIA TENISOWA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ Gryfa Pomorskiego 58A/3 Gdynia POMORSKIE
MATEUSZ BUZAŁA KRAKOWSKA SZKOŁA TENISA TENIS24 COM MATEUSZ BUZAŁA KRAKOWSKA SZKOŁA TENISA TENIS24 COM Tadeusza Ptaszyckiego 4 Kraków MAŁOPOLSKIE
MATEUSZ JANIK GOLD SWIM MATEUSZ JANIK GOLD SWIM Targowa 38/5 Rumia POMORSKIE
MATEUSZ KROC CENTRUM SZKOLENIA JEŹDZIECKIEGO EQUESTRO MATEUSZ KROC CENTRUM SZKOLENIA JEŹDZIECKIEGO EQUESTRO Gościniec 168a Łódź ŁÓDZKIE
MATEUSZ RASIEWICZ JUST SWIM MATEUSZ RASIEWICZ JUST SWIM Adm. J. Unruga 37F/4 Gdynia POMORSKIE
MAZOWIECKIE CENTRUM TANG SOO DO MAZOWIECKIE CENTRUM TANG SOO DO Rydza-Śmigłego 4 Kobyłka MAZOWIECKIE
MAZURY DIVING PIOTR PRZYSTAWIK MAZURY DIVING PIOTR PRZYSTAWIK Guzianka 5a/1 Ruciane-Nida WARMIŃSKO-MAZURSKIE
MICHAŁ FĄFEREK ACTIVE ZONE PL MICHAŁ FĄFEREK ACTIVE ZONE PL Gryfa Pomorskiego 32 Gdynia POMORSKIE
MICHAŁ GRONOWSKI PERSONAL FITNESS ADVISER MICHAŁ GRONOWSKI PERSONAL FITNESS ADVISER Łagowska 4/74 Warszawa MAZOWIECKIE
MICHAŁ KOSTECKI F H U WINNER SZKOŁA TENISOWA MICHAŁ KOSTECKI F H U WINNER SZKOŁA TENISOWA Na Polach 29/14 Kraków MAŁOPOLSKIE
MICHAŁ LICA SHAPE WELLNESS CLUB MICHAŁ LICA SHAPE WELLNESS CLUB Kamila Baczyńskiego 16 Sępólno Krajeńskie KUJAWSKO-POMORSKIE
MICHAŁ MALISZEWSKI AKADEMIA SPORTU MICHAŁA MALISZEWSKIEGO MICHAŁ MALISZEWSKI AKADEMIA SPORTU MICHAŁA MALISZEWSKIEGO Warszawa, Ul.Adama Asnyka 31 Wesoła MAZOWIECKIE
MICHAŁ SOLARZ SOLDI MICHAŁ SOLARZ SOLDI Lucjana Rydla 57A Bochnia MAŁOPOLSKIE
MIEJSKI KLUB SPORTOWY DRWĘCA MIEJSKI KLUB SPORTOWY DRWĘCA Sportowa 8 Golub-Dobrzyń KUJAWSKO-POMORSKIE
MIEJSKI KLUB SPORTOWY OLIMP WŁOCŁAWEK MIEJSKI KLUB SPORTOWY OLIMP WŁOCŁAWEK Wieniecka 14 Włocławek KUJAWSKO-POMORSKIE
MIEJSKI KLUB SPORTOWY UNIA WĄBRZEŹNO MIEJSKI KLUB SPORTOWY UNIA WĄBRZEŹNO Tysiąclecia 3 Wąbrzeźno KUJAWSKO-POMORSKIE
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W BOLESŁAWCU MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W BOLESŁAWCU Zgorzelecka 52 Bolesławiec DOLNOŚLĄSKIE
MIEJSKI SZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W KIELCACH MIEJSKI SZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W KIELCACH Prosta 57 Kielce ŚWIĘTOKRZYSKIE
MIEJSKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY MIEJSKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY Glinki 117 Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE
MIEJSKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY MIEJSKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY I Pułku Szwoleżerów 15a Chełm LUBELSKIE
MIEJSKIE CENTRUM KULTURY FIZYCZNEJ W KAMIENNEJ GÓRZE MIEJSKIE CENTRUM KULTURY FIZYCZNEJ W KAMIENNEJ GÓRZE Piotra Ściegiennego 11 Kamienna Góra DOLNOŚLĄSKIE
MIEJSKIE TOWARZYSTWO KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ MIEJSKIE TOWARZYSTWO KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ Warszawska 27 Katowice ŚLĄSKIE
MIESZKO MARZEC DZIDZIUŚ MIESZKO MARZEC DZIDZIUŚ Chwarznieńska 136/138 Gdynia POMORSKIE
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY JUWENIA MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY JUWENIA Konstytucji 3 Maja 8 Przemyśl PODKARPACKIE
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY TRUSO MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY TRUSO Tadeusza Kościuszki 77 a Elbląg WARMIŃSKO-MAZURSKIE
MIĘDZYSZKOLNY LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5 W KOLE TRIATHLON MIĘDZYSZKOLNY LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5 W KOLE TRIATHLON Kolejowa 5 Koło WIELKOPOLSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ I KOMPENSACYJNEJ MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ I KOMPENSACYJNEJ Stefana Żeromskiego 1a Starachowice ŚWIĘTOKRZYSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY Gen. Józefa Hallera 36 Starogard Gdański POMORSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY Józefa Mireckiego 4 Sosnowiec ŚLĄSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY Karola Chodkiewicza 5 Iława WARMIŃSKO-MAZURSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY Sportowa 6 Będzin ŚLĄSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY Fabryczna 177 Gorzów Wielkopolski LUBUSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY Ignacego Paderewskiego 46a Katowice ŚLĄSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY Harcerska 14b Jastrzębie-Zdrój ŚLĄSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY Juliana Gomulińskiego 4 Pruszków MAZOWIECKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY Klasztorna 9 Racibórz ŚLĄSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY Unii Lubelskiej 1 Rzeszów PODKARPACKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY Tadeusza Kościuszki 77a Elbląg WARMIŃSKO-MAZURSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY Henryka Sienkiewicza 6a Kamienna Góra DOLNOŚLĄSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY BAZA W MRĄGOWIE MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY BAZA W MRĄGOWIE Nadbrzeżna 4 Mrągowo WARMIŃSKO-MAZURSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY KRAKÓW NOWA HUTA MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY KRAKÓW NOWA HUTA Zgody 13a Kraków MAŁOPOLSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY KRAKÓW ŚRÓDMIEŚCIE MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY KRAKÓW ŚRÓDMIEŚCIE Na Groblach 9 Kraków MAŁOPOLSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY NR 2 MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY NR 2 Wał Miedzeszyński 397 Warszawa MAZOWIECKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY NR 3 IM JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY NR 3 IM JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO Międzyparkowa 4 Warszawa MAZOWIECKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY NR 6 WARSZAWA WOLA MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY NR 6 WARSZAWA WOLA Rogalińska 2 Warszawa MAZOWIECKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY NR 7 MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY NR 7 Geodetów 1 Warszawa MAZOWIECKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W AUGUSTOWIE MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W AUGUSTOWIE Zarzecze 1 Augustów PODLASKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W BIAŁYMSTOKU MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W BIAŁYMSTOKU Zwycięstwa 28 Białystok PODLASKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W EŁKU MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W EŁKU Grunwaldzka 10 Ełk WARMIŃSKO-MAZURSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W LESZNIE MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W LESZNIE Gen. Stefana Grota-Roweckiego 5 Leszno WIELKOPOLSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W OPOLU MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W OPOLU Katowicka 14 Opole OPOLSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU Turystów 22 Pisz WARMIŃSKO-MAZURSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W SŁUPCY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W SŁUPCY Mikołaja Kopernika 11b Słupca WIELKOPOLSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W STRZELCACH OPOLSKICH MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W STRZELCACH OPOLSKICH Strzelców Bytomskich 2a Strzelce Opolskie OPOLSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W SZCZECINIE MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W SZCZECINIE Gabriela Narutowicza 17 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W WIELICZCE MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W WIELICZCE Marii Konopnickiej 13/5 Wieliczka MAŁOPOLSKIE
MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY EXPOM KROŚNIEWICE MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY EXPOM KROŚNIEWICE Kolejowa 25 Krośniewice ŁÓDZKIE
MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SOKÓŁ BRALIN MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SOKÓŁ BRALIN Rynek Rynek 1 Bralin WIELKOPOLSKIE
MISTRZOWSKIE STUDIO TAŃCA MAGIJA DANCE S C MISTRZOWSKIE STUDIO TAŃCA MAGIJA DANCE S C Ignacego Łukasiewicza 9 Kędzierzyn-Koźle OPOLSKIE
MOJA SZKOŁA TENISA MONIKA PARYPIŃSKA JANIKOWSKA MOJA SZKOŁA TENISA MONIKA PARYPIŃSKA JANIKOWSKA Subisława 37 Gdańsk POMORSKIE
MONIKA CHROMCEWICZ SZKOŁA NARCIARSKA ELITA MONIKA CHROMCEWICZ SZKOŁA NARCIARSKA ELITA Ks. Kazimierza Siemaszki 27/15 Kraków MAŁOPOLSKIE
MONIKA SKUBISZEWSKA MONIKA SKUBISZEWSKA Niecała 1 Lublin LUBELSKIE
MORKA SZKOŁA ŻEGLARSTWA PIOTR LEWANDOWSKI MORKA SZKOŁA ŻEGLARSTWA PIOTR LEWANDOWSKI Częstochowska 15/4 Kalisz WIELKOPOLSKIE
MOTOR PROGRESS SP Z O O MOTOR PROGRESS SP Z O O Nowogrodzka 50/515 Warszawa MAZOWIECKIE
MPTENIS MARCIN PASZKOWIAK MPTENIS MARCIN PASZKOWIAK Segiet 30 Bytom ŚLĄSKIE
MROZEK SEBASTIAN DELFINEK NAUKA PŁYWANIA MROZEK SEBASTIAN DELFINEK NAUKA PŁYWANIA Warszawska 11 Jastrzębie-Zdrój ŚLĄSKIE
MTN CYRYL ZŁOTOGÓRSKI MTN CYRYL ZŁOTOGÓRSKI Wolska 4 Raszyn MAZOWIECKIE
MYPERSONALTRAINER KACPER BAGIŃSKI MYPERSONALTRAINER KACPER BAGIŃSKI Gen. Zawadzkiego 17 Kadzidło MAZOWIECKIE
NATURAL HORSE IZABELA DOMAGAŁA NATURAL HORSE IZABELA DOMAGAŁA Młodych 59 Pęczniew ŁÓDZKIE
NAUKA PŁYWANIA PICCOLO ZBIGNIEW BRZEŹNY NAUKA PŁYWANIA PICCOLO ZBIGNIEW BRZEŹNY Jacka Malczewskiego 8/55 Bielsko-Biała ŚLĄSKIE
NAZIMEK BĄBA EWELINA OŚRODEK JEŹDZIECKO REHABILITACYJNY NAZIMEK BĄBA EWELINA OŚRODEK JEŹDZIECKO REHABILITACYJNY Werynia, Werynia 201 Kolbuszowa PODKARPACKIE
NEPTUN SPORT P KUMALA P FEJFER SPÓŁKA JAWNA NEPTUN SPORT P KUMALA P FEJFER SPÓŁKA JAWNA Waniliowa 22/5 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
NORDIC SPORT EVENTS ANETA DOWIEDCZYK NORDIC SPORT EVENTS ANETA DOWIEDCZYK Uniejowska 6/75 Łódź ŁÓDZKIE
OGNISKO TOWARZYSTWA KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ ASKLEPIOS PRZY SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ AGAT W ZŁOTORYI OGNISKO TOWARZYSTWA KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ ASKLEPIOS PRZY SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ AGAT W ZŁOTORYI Słowackiego 2 Złotoryja DOLNOŚLĄSKIE
OGNISKO TOWARZYSTWA KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ JAGUAR W GDAŃSKU OGNISKO TOWARZYSTWA KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ JAGUAR W GDAŃSKU Budowlanych 49/5 Gdańsk POMORSKIE
OLIMP24 RAFAŁ KLIMEK OLIMP24 RAFAŁ KLIMEK Piotra Michałowskiego 4/8 Wałbrzych DOLNOŚLĄSKIE
OLOSPORT PAWEŁ WĘCLEWSKI OLOSPORT PAWEŁ WĘCLEWSKI Dworcowa 22/38 Wałcz ZACHODNIOPOMORSKIE
OPOLSKIE STOWARZYSZENIE AIKIDO AIKIKAI OPOLE STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ OPOLSKIE STOWARZYSZENIE AIKIDO AIKIKAI OPOLE STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ Luboszycka 12a/7 Opole OPOLSKIE
OPTYMIŚCI SPORT PIOTR KAMOLA OPTYMIŚCI SPORT PIOTR KAMOLA Otomin, Ul.Borówkowa 5a Gdańsk POMORSKIE
OSADA KONNA ASSANYA SP Z O O OSADA KONNA ASSANYA SP Z O O Geologów 30 Kraków MAŁOPOLSKIE
OSIEDLOWY KLUB SPORTOWY ŚWIT SKOLWIN SZCZECIN OSIEDLOWY KLUB SPORTOWY ŚWIT SKOLWIN SZCZECIN Stołczyńska 100 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
OSKAR WYSOCKI OSKAR WYSOCKI 2 Pułku Lotniczego 46/55 Kraków MAŁOPOLSKIE
OŚRODEK EDUKACYJNO JEŹDZIECKI BELLA MALWINA KOZAK OŚRODEK EDUKACYJNO JEŹDZIECKI BELLA MALWINA KOZAK Lutomierska 37 Konstantynów Łódzki ŁÓDZKIE
OŚRODEK JEŹDZIECKI JANIOWE WZGÓRZE JANUSZ MIŁEK OŚRODEK JEŹDZIECKI JANIOWE WZGÓRZE JANUSZ MIŁEK Janiowe Wzgórze 33 Rzeszów PODKARPACKIE
OŚRODEK JEŹDZIECKI RYWAL IM CENTRUM WYSZKOLENIA KAWALERII CENTRUM KSZTAŁCENIA MICHAŁ MASŁOWSKI OŚRODEK JEŹDZIECKI RYWAL IM CENTRUM WYSZKOLENIA KAWALERII CENTRUM KSZTAŁCENIA MICHAŁ MASŁOWSKI Ludwika Waryńskiego 63 Grudziądz KUJAWSKO-POMORSKIE
OŚRODEK JEŹDZIECKI SKRĘT MAREK GARLICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI SKRĘT MAREK GARLICKI Iwiec 126 Iwiec KUJAWSKO-POMORSKIE
OŚRODEK JEŹDZIECKO HODOWLANY STAJNIA KENTER KATARZYNA JAKUBCZYK OŚRODEK JEŹDZIECKO HODOWLANY STAJNIA KENTER KATARZYNA JAKUBCZYK Brzegowa 47 Świdnik LUBELSKIE
OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH CETNIEWO WE WŁADYSŁAWOWIE OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH CETNIEWO WE WŁADYSŁAWOWIE Żeromskiego 52 Władysławowo POMORSKIE
OŚRODEK REKREACJI KONNEJ MASTER MARIA NITKA OŚRODEK REKREACJI KONNEJ MASTER MARIA NITKA Kawiary 33/3 Gniezno WIELKOPOLSKIE
OŚRODEK SPORTOWO REKREACYJNY KULTURALNO ROZRYWKOWY ALTIS BOGUMIŁ MITORAJ OŚRODEK SPORTOWO REKREACYJNY KULTURALNO ROZRYWKOWY ALTIS BOGUMIŁ MITORAJ Jana Styczyńskiego 18 Tarnowskie Góry ŚLĄSKIE
OŚRODEK SPORTÓW WALKI MACIEJ ZAPAŁOWSKI OŚRODEK SPORTÓW WALKI MACIEJ ZAPAŁOWSKI Jana Pawła II 22 Garwolin MAZOWIECKIE
OŚRODEK SPORTU I REKREACJI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI Różana 4a Pobiedziska WIELKOPOLSKIE
OŚRODEK SZKOLENIOWO WYPOCZYNKOWY ZHP NADWARCIAŃSKI GRÓD W ZAŁECZU WIELKIM OŚRODEK SZKOLENIOWO WYPOCZYNKOWY ZHP NADWARCIAŃSKI GRÓD W ZAŁECZU WIELKIM Załęcze Wielkie, Załęcze Wielkie 89 Pątnów ŁÓDZKIE
OŚRODEK TERAPII TAŃCEM I RUCHEM STREFA RUCHU JUSTYNA BAJEW OŚRODEK TERAPII TAŃCEM I RUCHEM STREFA RUCHU JUSTYNA BAJEW Milczańska 54B/6 Poznań WIELKOPOLSKIE
OTOMIŃSKI KLUB JEŹDZIECKI TABUN FILIP FALKIEWICZ OTOMIŃSKI KLUB JEŹDZIECKI TABUN FILIP FALKIEWICZ Otomin, Ul.Konna 29 Gdańsk POMORSKIE
Outfire Dariusz Tomysek Outfire Dariusz Tomysek Fabianowska 22 b/1 Plewiska wielkopolskie
P H SKI ZAWISLAN TEAM JAROSŁAW ZAWIŚLAŃSKI P H SKI ZAWISLAN TEAM JAROSŁAW ZAWIŚLAŃSKI Śnieżna 24 Piechowice DOLNOŚLĄSKIE
P M TENIS PAWEŁ MUZYKIEWICZ P M TENIS PAWEŁ MUZYKIEWICZ Zbigniewa Burzyńskiego 10 Gdańsk POMORSKIE
PAINTBALL COMBAT LESZEK JÓŹWIK PAINTBALL COMBAT LESZEK JÓŹWIK Księdza Ściegiennego 26/7 Legnica DOLNOŚLĄSKIE
PANUSZEWSKI DARIUSZ S W O T SYSTEM WALK OBRONNO TAKTYCZNYCH PANUSZEWSKI DARIUSZ S W O T SYSTEM WALK OBRONNO TAKTYCZNYCH Jagiellońska 1a/101 Sosnowiec ŚLĄSKIE
PARAFIALNO SZKOLNY KLUB SPORTOWY BESKIDY PARAFIALNO SZKOLNY KLUB SPORTOWY BESKIDY Wyzwolenia 334 Bielsko-Biała ŚLĄSKIE
PARAFIALNY KLUB KAJAKOWY RADUNIA W STRASZYNIE PARAFIALNY KLUB KAJAKOWY RADUNIA W STRASZYNIE Poprzeczna 24 Straszyn POMORSKIE
PARAFIALNY KLUB SPORTOWY MEANDRA W DOROHUCZY PARAFIALNY KLUB SPORTOWY MEANDRA W DOROHUCZY Dorohucza, Dorohucza 195 Trawniki LUBELSKIE
PARAFIALNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KAROL WADOWICE PARAFIALNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KAROL WADOWICE Jana Pawła II 1 Wadowice MAŁOPOLSKIE
PAŚKIEWICZ RAFAŁ AQUATEAM RAFAŁ PAŚKIEWICZ PAŚKIEWICZ RAFAŁ AQUATEAM RAFAŁ PAŚKIEWICZ Śreniawitów 8 Rzeszów PODKARPACKIE
PATRYCJA ZABOROWSKA FIT LIFE PATRYCJA ZABOROWSKA FIT LIFE Witosławy 58 Żukowo POMORSKIE
PAULINA LASKA SANATUS PAULINA LASKA SANATUS Lwowska 20 Przeworsk PODKARPACKIE
PAWEŁ KRZYWINA FORMACJA ROCK N ROLLA SPORTOWEGO PROMENADA PAWEŁ KRZYWINA FORMACJA ROCK N ROLLA SPORTOWEGO PROMENADA Rozłogi 13/39 Warszawa MAZOWIECKIE
PAWEŁ KUCHAREWICZ GIMNASTYKA SPORTOWA PAWEŁ KUCHAREWICZ GIMNASTYKA SPORTOWA Wierzbowa 22 Lublin LUBELSKIE
PAWEŁ MALINOWSKI MALINOWSKI TEAM PAWEŁ MALINOWSKI MALINOWSKI TEAM Okrzei 38/2 Żary LUBUSKIE
PAWEŁ NOWAKOWSKI MAGIC SAILING PAWEŁ NOWAKOWSKI MAGIC SAILING Piotrkowska 21/2 Gdynia POMORSKIE
PAWEŁ SOBORSKI PAWEŁ SOBORSKI Łanieszczyzna 23 Włocławek KUJAWSKO-POMORSKIE
PAWEŁ WIECZOREK NEMO PAWEŁ WIECZOREK NEMO Kalwaryjska 25 Piekary Śląskie ŚLĄSKIE
PAWEŁ ZDEB KRAUL PAWEŁ ZDEB KRAUL Kalwaryjska 9-15 Kraków MAŁOPOLSKIE
PAWEŁ ZDUNOWSKI WARSZAWSKI KLUB AIKIDO AIKIKAI PAWEŁ ZDUNOWSKI PAWEŁ ZDUNOWSKI WARSZAWSKI KLUB AIKIDO AIKIKAI PAWEŁ ZDUNOWSKI Broniewskiego 9A/61 Warszawa MAZOWIECKIE
PERITUS JACEK PAŁUKA PERITUS JACEK PAŁUKA Kijowska 61 Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE
PIKOR WIESŁAW PIKOR WIESŁAW Sikorskiego 5 Jarosław PODKARPACKIE
PILATES AGATA GRZEBIELA CORREIA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ MEDICAL STAR STUDIO PILATES PILATES AGATA GRZEBIELA CORREIA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ MEDICAL STAR STUDIO PILATES Stanisława Kazury 6/50 Warszawa MAZOWIECKIE
PIOTR BOGUSZ SZKOŁA NARCIARSKA LIDER PIOTR BOGUSZ SZKOŁA NARCIARSKA LIDER Warszawska 24 Kraków MAŁOPOLSKIE
PIOTR FOLTYŃSKI AQUA KIDS PIOTR FOLTYŃSKI AQUA KIDS Józefa Mehoffera 6 Sosnowiec ŚLĄSKIE
PIOTR GŁAŻEWSKI AKADEMIA TENISA TOPSPIN PIOTR GŁAŻEWSKI AKADEMIA TENISA TOPSPIN Kosynierów 21/51 Świdnik LUBELSKIE
PIOTR KOSTUCH AGENCJA REKERACYJNO USŁUGOWA LOB PIOTR KOSTUCH AGENCJA REKERACYJNO USŁUGOWA LOB Lucjana Rydla 1/26 Kraków MAŁOPOLSKIE
PIOTR KUNSTLER JOGAMUDRA PRACOWNIA JOGI PIOTRA KUNSTLERA PIOTR KUNSTLER JOGAMUDRA PRACOWNIA JOGI PIOTRA KUNSTLERA Śniadeckich 17 Warszawa MAZOWIECKIE
PIOTR LESZCZYŃSKI SZTUKI WALKI REKREACJA MASAŻ YANG SPORT PIOTR LESZCZYŃSKI SZTUKI WALKI REKREACJA MASAŻ YANG SPORT Okopowa 43/110 Warszawa MAZOWIECKIE
PIOTR ORLIKOWSKI ORKA PIOTR ORLIKOWSKI PIOTR ORLIKOWSKI ORKA PIOTR ORLIKOWSKI 3 Maja 19/1 Sopot POMORSKIE
PIOTR PATŁASZYŃSKI PATLASZYNSKI GROUP PIOTR PATŁASZYŃSKI PATLASZYNSKI GROUP Podleśna 46/59 Warszawa MAZOWIECKIE
PIOTR WYRWA CENTRUM SZKOLEŃ RATOWNICZYCH PIOTR WYRWA CENTRUM SZKOLEŃ RATOWNICZYCH Ks. Kazimierza Łazarskiego 5 Limanowa MAŁOPOLSKIE
PIOTRKOWSKA AKADEMIA AIKIDO PIOTRKOWSKA AKADEMIA AIKIDO Ks. Piotra Skargi 6/9 Piotrków Trybunalski ŁÓDZKIE
PŁOCKI OŚRODEK SPORTÓW I SZTUK WALKI PŁOCKI OŚRODEK SPORTÓW I SZTUK WALKI Wschodnia 14/41 Płock MAZOWIECKIE
PŁYWAK SPORT ADAM JABŁOŃSKI PŁYWAK SPORT ADAM JABŁOŃSKI Artylerzystów 66 Radzionków ŚLĄSKIE
PŁYWAREK ARKADIUSZ FILOWIAT PŁYWAREK ARKADIUSZ FILOWIAT Jana Pawła II 1F/18 Gdańsk POMORSKIE
PODBESKIDZKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE JANOSIK PODBESKIDZKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE JANOSIK Grażyńskiego 40c Bielsko-Biała ŚLĄSKIE
POLSKI ZWIĄZEK TENISA STOŁOWEGO POLSKI ZWIĄZEK TENISA STOŁOWEGO Łazienkowska 6a Warszawa MAZOWIECKIE
POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTÓW WÓZKOWYCH INTERNATIONAL TEAM ON WHEELCHAIRS POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTÓW WÓZKOWYCH INTERNATIONAL TEAM ON WHEELCHAIRS Dzielna 21/86 Warszawa MAZOWIECKIE
POMORSKA AKADEMIA SZACHOWA ANNA MROZIŃSKA POMORSKA AKADEMIA SZACHOWA ANNA MROZIŃSKA Szyprów 4D/8 Gdańsk POMORSKIE
POMORSKIE CENTRUM SZTUK WALKI EWA BOBKOWSKA POMORSKIE CENTRUM SZTUK WALKI EWA BOBKOWSKA Glinki 79 Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE
POTWORY SP Z O O POTWORY SP Z O O Różana 69/1 Warszawa MAZOWIECKIE
POWER FIT JOANNA ŁOZOWSKA POWER FIT JOANNA ŁOZOWSKA Złota 70/34 Warszawa MAZOWIECKIE
POWIATOWE SZKOLNE TOWARZYSTWO SPORTOWE W CHODZIEŻY POWIATOWE SZKOLNE TOWARZYSTWO SPORTOWE W CHODZIEŻY Stanisława Staszica 17a Chodzież WIELKOPOLSKIE
POWIATOWY MIĘDZISZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W ZDUŃSKIEJ WOLI POWIATOWY MIĘDZISZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W ZDUŃSKIEJ WOLI Dolna 41 Zduńska Wola ŁÓDZKIE
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W BIECZU POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W BIECZU Kazimierza Wielkiego 11a Biecz MAŁOPOLSKIE
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W BUSKU ZDROJU POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W BUSKU ZDROJU Janusza Kusocińskiego 3 Busko-Zdrój ŚWIĘTOKRZYSKIE
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W CHRZANOWIE POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W CHRZANOWIE Kard. Wyszyńskiego 19 Chrzanów MAŁOPOLSKIE
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PYRZYCACH POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PYRZYCACH Lipiańska 4 Pyrzyce ZACHODNIOPOMORSKIE
POWIATOWY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W GÓRZE POWIATOWY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W GÓRZE Szkolna 2a Góra DOLNOŚLĄSKIE
POWIATOWY OŚRODEK SPORTU MŁODZIEŻOWEGO W PUCKU POWIATOWY OŚRODEK SPORTU MŁODZIEŻOWEGO W PUCKU Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18 Puck POMORSKIE
POWIATOWY SZKOLNY OŚRODEK SPORTOWO TURYSTYCZNY POWIATOWY SZKOLNY OŚRODEK SPORTOWO TURYSTYCZNY Żwirki i Wigury 1 Środa Wielkopolska WIELKOPOLSKIE
POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W LWÓWKU ŚLĄSKIM POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W LWÓWKU ŚLĄSKIM Jana Pawła II 35 Lwówek Śląski DOLNOŚLĄSKIE
PPHU GRUPA MARCIN TRUDNOWSKI PPHU GRUPA MARCIN TRUDNOWSKI 12 Lutego 8A Elbląg WARMIŃSKO-MAZURSKIE
PRO ACTIVE ANA ANNA GAŁĄZKA PRO ACTIVE ANA ANNA GAŁĄZKA Gawłów, Gawłów 37A Sochaczew MAZOWIECKIE
PRO SPORTIVA KATARZYNA KACER PRO SPORTIVA KATARZYNA KACER Rzemieślnicza 24 Zgłobice MAŁOPOLSKIE
PROFESJONALNA NAUKA PŁYWANIA SKRĘTEK TOMASZ SKRĘTKOWSKI PROFESJONALNA NAUKA PŁYWANIA SKRĘTEK TOMASZ SKRĘTKOWSKI Majora Hubala 14c/10 Opole OPOLSKIE
PROFESJONALNA SZKOŁA PŁYWANIA SPORTOWEGO TSUNAMI PIOTR DOMAGAŁA PROFESJONALNA SZKOŁA PŁYWANIA SPORTOWEGO TSUNAMI PIOTR DOMAGAŁA Jaroszowiec, Ul.Leśna 37/33 Klucze MAŁOPOLSKIE
PROFI SPORT TOMASZ SMOLNIK PROFI SPORT TOMASZ SMOLNIK Szafirowa 12/13 Katowice ŚLĄSKIE
PRYWATNE SZKOLENIA KARATE TOMASZA WYSOCKIEGO TOMASZ WYSOCKI PRYWATNE SZKOLENIA KARATE TOMASZA WYSOCKIEGO TOMASZ WYSOCKI Pabla Nerudy 7/3 Warszawa MAZOWIECKIE
PRYWATNY KLUB AIKIDO UNDO MAKSYM GRZYWIŃSKI PRYWATNY KLUB AIKIDO UNDO MAKSYM GRZYWIŃSKI Okólna 111/37 Częstochowa ŚLĄSKIE
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE SWIMART GABRIELA KROWICKA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE SWIMART GABRIELA KROWICKA Anastazego Kowalczyka 16 Będzin ŚLĄSKIE
PRZEMYSŁAW FEDOROWSKI SADYBIANKA PRZEMYSŁAW FEDOROWSKI SADYBIANKA Okrężna 73a Warszawa MAZOWIECKIE
PRZEMYSŁAW WIDYNA FIT FORMA PRZEMYSŁAW WIDYNA FIT FORMA Dąbrowskiego 4/3 Krzeszowice MAŁOPOLSKIE
PSZCZYŃSKIE CENTRUM REKREACJI GRZELAK GRZEGORZ MIREK JANUSZ PSZCZYŃSKIE CENTRUM REKREACJI GRZELAK GRZEGORZ MIREK JANUSZ Miła 1 Pszczyna ŚLĄSKIE
PUSZCZYKOWSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE PUSZCZYKOWSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE Wysoka 1 Puszczykowo WIELKOPOLSKIE
QŃ AGNIESZKA LESZCZYŃSKA QŃ AGNIESZKA LESZCZYŃSKA Ostrowo, Ostrowo 61 Iwiec KUJAWSKO-POMORSKIE
RADSAS SPORT RADOSŁAW SĄSIADEK RADSAS SPORT RADOSŁAW SĄSIADEK Pilotów 19F/8 Gdańsk POMORSKIE
RAFAŁ MAJKA CYCLING RAFAŁ MAJKA CYCLING Zegartowice, Zegartowice 161/A Raciechowice MAŁOPOLSKIE
RAFAŁ ZAKIELARZ STUDIO TAŃCA GOLDEN DANCE RAFAŁ ZAKIELARZ STUDIO TAŃCA GOLDEN DANCE Wyb. Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 Przemyśl PODKARPACKIE
RANCHO MONTANA ANITA FRANISZYN RANCHO MONTANA ANITA FRANISZYN Słone 124 Kudowa-Zdrój DOLNOŚLĄSKIE
RANCZO W DOLINIE BEATA ADAMIEC RANCZO W DOLINIE BEATA ADAMIEC Pck 10/A Tomaszów Mazowiecki ŁÓDZKIE
RASZKA RAFAŁ SKOCZOWSKIE CENTRUM NURKOWE RAF FISH RASZKA RAFAŁ SKOCZOWSKIE CENTRUM NURKOWE RAF FISH Potok 4A Skoczów ŚLĄSKIE
RAWSKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI W RAWIE MAZOWIECKIEJ RAWSKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI W RAWIE MAZOWIECKIEJ Jerozolimska 22/2 Rawa Mazowiecka ŁÓDZKIE
RMC RADOSŁAW CIEPLIŃSKI ENJOYDRIVING RADOSŁAW CIEPLIŃSKI MULTIPROJEKT RADOSŁAW CIEPLIŃSKI RMC RADOSŁAW CIEPLIŃSKI ENJOYDRIVING RADOSŁAW CIEPLIŃSKI MULTIPROJEKT RADOSŁAW CIEPLIŃSKI Złota Karczma 3/29 Gdańsk POMORSKIE
RYSZARD MRÓZ PRYWATNA SZKOŁA PŁYWANIA EMKA R M RYSZARD MRÓZ PRYWATNA SZKOŁA PŁYWANIA EMKA R M Romualda Traugutta 5A Tarnów MAŁOPOLSKIE
RYTER SKI S C CZERWIŃSKI BOGUSŁAW HANDZEL BEATA RYTER SKI S C CZERWIŃSKI BOGUSŁAW HANDZEL BEATA Królowej Jadwigi 34 Nowy Sącz MAŁOPOLSKIE
SABINA WYKA OPOLSKI KLUB SPORTÓW WALKI SABINA WYKA OPOLSKI KLUB SPORTÓW WALKI Wrocławska 48/1 Grodków OPOLSKIE
SALAMBA INKA KOZŁOWSKA HATHA JOGA SALAMBA INKA KOZŁOWSKA HATHA JOGA Dąbrówka, Ul.Koronna 1C/4 Dopiewo WIELKOPOLSKIE
SAMORZĄDOWE OGNISKO BALETOWE SAMORZĄDOWE OGNISKO BALETOWE Bohaterów Monte Cassino 25 Białystok PODLASKIE
SCUBA STAR S C SZKOLENIA WODNO NURKOWE MAŁGORZATA WUDARCZYK ANDRZEJ BASIAK SCUBA STAR S C SZKOLENIA WODNO NURKOWE MAŁGORZATA WUDARCZYK ANDRZEJ BASIAK 9 Maja 18/29 Starachowice ŚWIĘTOKRZYSKIE
SEBASTIAN KLIM FIRMA DELFIN SPORT FUN SEBASTIAN KLIM FIRMA DELFIN SPORT FUN Beskidzka 35/1 Kraków MAŁOPOLSKIE
SEBASTIAN MANIAK TIGER SPORT PROMOTION SEBASTIAN MANIAK TIGER SPORT PROMOTION Brzegowa 129/12 Dzierżoniów DOLNOŚLĄSKIE
SEIMEIKAN SEBASTIAN ŚLIWIŃSKI SEIMEIKAN SEBASTIAN ŚLIWIŃSKI Ks. Franciszka Nawrota 7/7 Bytom ŚLĄSKIE
SERVE AND VOLLEY SZKOŁA TENISA S C MICHAŁ WOŹNICA MARCIN RADWAN SERVE AND VOLLEY SZKOŁA TENISA S C MICHAŁ WOŹNICA MARCIN RADWAN Katowicka 79b/12 Poznań WIELKOPOLSKIE
SHARK AQUA RES S C PIOTR KLEJNY MARIUSZ ROGIŃSKI SHARK AQUA RES S C PIOTR KLEJNY MARIUSZ ROGIŃSKI Grochowska 4a/16 Kołobrzeg ZACHODNIOPOMORSKIE
SHARKS PATRYCJA DOROSZEWSKA OLENDER SHARKS PATRYCJA DOROSZEWSKA OLENDER Orna 9/1 Gdynia POMORSKIE
SHODAN KATARZYNA BŁACHNIO SHODAN KATARZYNA BŁACHNIO Stefana SzolC-Rogozińskiego 4 Warszawa MAZOWIECKIE
SIEMIANOWICKIE TOWARZYSTWO TENISOWE W SIEMIANOWICACH SIEMIANOWICKIE TOWARZYSTWO TENISOWE W SIEMIANOWICACH Aleja Młodych 22 Siemianowice Śląskie ŚLĄSKIE
SKI ART ARTUR WÓJCIK SKI ART ARTUR WÓJCIK Krzysztofa KomedY-Trzcińskiego 2/7 Jelenia Góra DOLNOŚLĄSKIE
SKI SAIL OKI VITA PAWEŁ PAWLIKOWSKI 2 WSPÓŁNIK SPÓŁKI CYWILNEJ P H U CONTEST SKI SAIL OKI VITA PAWEŁ PAWLIKOWSKI 2 WSPÓŁNIK SPÓŁKI CYWILNEJ P H U CONTEST Letnia 23B Gorlice MAŁOPOLSKIE
SKOCZOWSKI SPORT RAFAŁ SKOCZOWSKI SKOCZOWSKI SPORT RAFAŁ SKOCZOWSKI Górna 13 Rybnik ŚLĄSKIE
SKWIERZ MACHNICA MAŁGORZATA DELFIN SPORT SKWIERZ MACHNICA MAŁGORZATA DELFIN SPORT Konarskiego 15/16 Ropczyce PODKARPACKIE
SŁAWOMIR BANACKI AKADEMIA SPORTU I REKREACJI LET S GO SŁAWOMIR BANACKI AKADEMIA SPORTU I REKREACJI LET S GO Sarmacka 15/50 Warszawa MAZOWIECKIE
SŁAWOMIR BĄCZEK SZKOŁA WSPINANIA CUMBRE PL SŁAWOMIR BĄCZEK SZKOŁA WSPINANIA CUMBRE PL Borowinowa 53/37 Kraków MAŁOPOLSKIE
SŁAWOMIR KULCZAK SZKOŁA ŻEGLARSTWA KLIPER SŁAWOMIR KULCZAK SZKOŁA ŻEGLARSTWA KLIPER Dobra 3/2 Poznań WIELKOPOLSKIE
SŁAWOMIR STRZAŁKOWSKI STRZAŁKA SŁAWOMIR STRZAŁKOWSKI STRZAŁKA Arkońska 24A/8 Gdańsk POMORSKIE
SNOW PR ANDRZEJ LESIEWSKI SNOW PR ANDRZEJ LESIEWSKI Pod Kopcem 52 Warszawa MAZOWIECKIE
SNOW RIDERS ANDRZEJ KOPKA SNOW RIDERS ANDRZEJ KOPKA Aleja Jana Pawła ii 19/27 Luboń WIELKOPOLSKIE
SNOW SURF SZKOŁA ŁUKASZ KONIUSZEWSKI SNOW SURF SZKOŁA ŁUKASZ KONIUSZEWSKI Sądowa 9 Olesno OPOLSKIE
SNOW UTOPIA MARCIN ROBAK SNOW UTOPIA MARCIN ROBAK Pogodna 5/28 Lublin LUBELSKIE
SNOWFLAKE JAN SOŁTYS SNOWFLAKE JAN SOŁTYS Włodarzewska 57c/15 Warszawa MAZOWIECKIE
SOCATOTS SZCZECIN SP Z O O SOCATOTS SZCZECIN SP Z O O Wojska Polskiego 184b Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
SOPOCKIE STOWARZYSZENIE KULTURYSTYKI I REKREACJI SOPOCKIE STOWARZYSZENIE KULTURYSTYKI I REKREACJI Gen. Stanisława Fiszera 6/3 Sopot POMORSKIE
SOSNOWIECKI KLUB KARATE SOSNOWIECKI KLUB KARATE Andersa 1a Sosnowiec ŚLĄSKIE
SOTO S C ALEKSANDRA I TOMASZ SOWIŃSCY SOTO S C ALEKSANDRA I TOMASZ SOWIŃSCY Widawska 7/12 Warszawa MAZOWIECKIE
SPEED DAY SP Z O O SPEED DAY SP Z O O Karpia 22c/16 Poznań WIELKOPOLSKIE
SPINTEGRA SP Z O O SPINTEGRA SP Z O O Kryształowa 29a Warszawa MAZOWIECKIE
SPORT EDUKACJA PAWEŁ PODGÓRSKI SPORT EDUKACJA PAWEŁ PODGÓRSKI Sudecka 12/1 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
SPORT FUN AGATA TAŃCZAK SIĘKA SPORT FUN AGATA TAŃCZAK SIĘKA Władysława Zamoyskiego 40/1 Zakopane MAŁOPOLSKIE
SPORT RELAKS S C KATARZYNA KUBICA I DARIUSZ JAWOREK SPORT RELAKS S C KATARZYNA KUBICA I DARIUSZ JAWOREK Zygmunta Krasińskiego 27 Gliwice ŚLĄSKIE
SPORTIR KAROL ZIELIŃSKI SPORTIR KAROL ZIELIŃSKI Borowej Góry 4/60 Warszawa MAZOWIECKIE
SPORTOWY KLUB TAEKWON DO SILLA PROMOTION KAZIMIERZ KURZAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON DO SILLA PROMOTION KAZIMIERZ KURZAWSKI Harcerska 13/23 Ostrów Wielkopolski WIELKOPOLSKIE
SPORTUS PATRYK NICZKE SPORTUS PATRYK NICZKE Władysława Gomułki 2BC/5 Gliwice ŚLĄSKIE
STACJA ZDROWIE PL RAFAŁ PRZYSZLAK STACJA ZDROWIE PL RAFAŁ PRZYSZLAK Jana Kochanowskiego 74/4 Gdańsk POMORSKIE
STADNINA HUBERTUS SP Z O O STADNINA HUBERTUS SP Z O O Partyzantów 72 Skaryszew MAZOWIECKIE
STAJNIA EQUUS MARLENA GRUCA RUCIŃSKA STAJNIA EQUUS MARLENA GRUCA RUCIŃSKA Jana Pawła II 4H/17 Gdańsk POMORSKIE
STAJNIA KOKOSZKI ZWOLIŃSKI JACEK STAJNIA KOKOSZKI ZWOLIŃSKI JACEK Kokoszki 21 Kokoszki WIELKOPOLSKIE
STAJNIA PRZY LEŚNICZÓWCE W GROTOWICACH ANNA PRZYDATEK STAJNIA PRZY LEŚNICZÓWCE W GROTOWICACH ANNA PRZYDATEK Oświęcimska 133 Opole OPOLSKIE
Staniec-Sport Sławomir Staniec Staniec-Sport Sławomir Staniec Parkowa 1/12 Kamienna Góra dolnośląskie
STANISŁAW SMOROŃ SZKOŁA TAŃCA STANISŁAW SMOROŃ SZKOŁA TAŃCA Urzędnicza 53/1 Kraków MAŁOPOLSKIE
START BESKID BIURO SPORTU I REKREACJI S C GOSTYŃSKI PIOTR GOSTYŃSKA RENATA START BESKID BIURO SPORTU I REKREACJI S C GOSTYŃSKI PIOTR GOSTYŃSKA RENATA Górnicza 34/2 Czechowice-Dziedzice ŚLĄSKIE
STOWARZYSZENIE AIKIDO AIKIKAI STOWARZYSZENIE AIKIDO AIKIKAI Bekasów 6 Warszawa MAZOWIECKIE
STOWARZYSZENIE CENTRUM SPORTÓW WODNYCH I REKREACJI PASJA STOWARZYSZENIE CENTRUM SPORTÓW WODNYCH I REKREACJI PASJA Gryfińska 39b Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
STOWARZYSZENIE GKS ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH STOWARZYSZENIE GKS ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH Kasztelańska 1 Wałbrzych DOLNOŚLĄSKIE
STOWARZYSZENIE HANDBALL STOWARZYSZENIE HANDBALL Armii Krajowej 2/8 Szczecinek ZACHODNIOPOMORSKIE
STOWARZYSZENIE LOKALNE SALEZJAŃSKIEJ ORGANIZACJI SPORTOWEJ STOWARZYSZENIE LOKALNE SALEZJAŃSKIEJ ORGANIZACJI SPORTOWEJ Al.Jachowicza 4 Płock MAZOWIECKIE
STOWARZYSZENIE LOKALNE SALEZJAŃSKIEJ ORGANIZACJI SPORTOWEJ RZECZPOSPOLITEJ POLSKIIM MARII DOMINIKI MAZZARELLO STOWARZYSZENIE LOKALNE SALEZJAŃSKIEJ ORGANIZACJI SPORTOWEJ RZECZPOSPOLITEJ POLSKIIM MARII DOMINIKI MAZZARELLO Ogrodowa 48 Pieszyce DOLNOŚLĄSKIE
STOWARZYSZENIE LOKALNE SALEZJAŃSKIEJ ORGANIZACJI SPORTOWEJ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ZASOLE STOWARZYSZENIE LOKALNE SALEZJAŃSKIEJ ORGANIZACJI SPORTOWEJ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ZASOLE Pileckiego 31 Oświęcim MAŁOPOLSKIE
STOWARZYSZENIE OŚWIĘCIMSKI KLUB BIEGACZA ZADYSZKA STOWARZYSZENIE OŚWIĘCIMSKI KLUB BIEGACZA ZADYSZKA Legionów 15 Oświęcim MAŁOPOLSKIE
STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ŻEGLARSTWA I SPORTÓW WODNYCH SZKWAŁ STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ŻEGLARSTWA I SPORTÓW WODNYCH SZKWAŁ Armii Krajowej 54 Żarów DOLNOŚLĄSKIE
STOWARZYSZENIE SPORTOWE JOW GA KUNG FU STOWARZYSZENIE SPORTOWE JOW GA KUNG FU Krasickiego 21/72 Kraków MAŁOPOLSKIE
STOWARZYSZENIE SPORTOWO REKREACYJNE ŻURAW STOWARZYSZENIE SPORTOWO REKREACYJNE ŻURAW Parkowa 46/2 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
STOWARZYSZENIE SPORTÓW I SZTUK WALKI KONG SAO STOWARZYSZENIE SPORTÓW I SZTUK WALKI KONG SAO Mickiewicza 14 Mikołów ŚLĄSKIE
STOWARZYSZENIE SPORTU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH SSON STOWARZYSZENIE SPORTU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH SSON Staszica 22/13 Racibórz ŚLĄSKIE
STOWARZYSZENIE TANECZNO SPORTOWE V DANCE ACADEMY STOWARZYSZENIE TANECZNO SPORTOWE V DANCE ACADEMY Brodnicka 1 Kwidzyn POMORSKIE
STOWARZYSZENIE TURYSTYCZNO SPORTOWE JORDAN W WOLI MAŁEJ STOWARZYSZENIE TURYSTYCZNO SPORTOWE JORDAN W WOLI MAŁEJ Wola Mała 50 Łańcut PODKARPACKIE
STOWARZYSZENIE ZIELONY SMOK STOWARZYSZENIE ZIELONY SMOK Szarych Szeregów 12/46 Inowrocław KUJAWSKO-POMORSKIE
STOWARZYSZENIE ŻEGLARZY PRACOWNIKÓW PAŃSTWOWEJ KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W ŁODZI STOWARZYSZENIE ŻEGLARZY PRACOWNIKÓW PAŃSTWOWEJ KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W ŁODZI Wigury 7 Łódź ŁÓDZKIE
STREFA DZIECKA IZABELA WIŚNIEWSKA STREFA DZIECKA IZABELA WIŚNIEWSKA Lubicka 10/12 Toruń KUJAWSKO-POMORSKIE
STUDIO TANGO LESZEK TATAŁA STUDIO TANGO LESZEK TATAŁA Św. Antoniego 16 Poznań WIELKOPOLSKIE
STUDIO TAŃCA CORTE KOPROWSKA GRZEJSZCZAK BEATA GRZEJSZCZAK MARIUSZ S C STUDIO TAŃCA CORTE KOPROWSKA GRZEJSZCZAK BEATA GRZEJSZCZAK MARIUSZ S C Leszno 7/14 Warszawa MAZOWIECKIE
STUDIO TAŃCA PARADIS ANDRZEJ MIERZEJEWSKI STUDIO TAŃCA PARADIS ANDRZEJ MIERZEJEWSKI Kołowa 8A Nowa Ruda DOLNOŚLĄSKIE
SWARZĘDZKIE CENTRUM SPORTU I REKREACJI SWARZĘDZKIE CENTRUM SPORTU I REKREACJI Kosynierów 1 Swarzędz WIELKOPOLSKIE
SWIM WOJCIECH POBORCZYK SWIM WOJCIECH POBORCZYK Jasne 17B/17 Dzierżoniów DOLNOŚLĄSKIE
SZACHOWE NUTY ALEKSANDRA MODZELAN SZACHOWE NUTY ALEKSANDRA MODZELAN Władysława Grabskiego 13/7 Gorzów Wielkopolski LUBUSKIE
SZACHUŚ BUDREWICZ KRZYSZTOF SZACHUŚ BUDREWICZ KRZYSZTOF Jurki 1/2 Jurki WARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZCZECIŃSKIE CENTRUM WSPINACZKOWE SP Z O O SZCZECIŃSKIE CENTRUM WSPINACZKOWE SP Z O O Mazowiecka 1 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
SZCZEPAN KUŹMIŃSKI MEDSPORT AUTO SZCZEPAN KUŹMIŃSKI MEDSPORT AUTO Świetlista 100 Libertów MAŁOPOLSKIE
SZEKLA SP Z O O SZEKLA SP Z O O Rydzewo, Ul.Mazurska 124 Miłki WARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK WE WROCŁAWIU SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK WE WROCŁAWIU Borowska 1/3 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA ALPINIZMU W PIONIE SZKOŁA ALPINIZMU W PIONIE Nowowiejska 37B Warszawa MAZOWIECKIE
SZKOŁA JOGI AŁŁA RAGINIS SZKOŁA JOGI AŁŁA RAGINIS Stanisława Przybyszewskiego 19/5 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA JOGI W LUBSKU JOANNA LEWANDOWSKA GAJDA SZKOŁA JOGI W LUBSKU JOANNA LEWANDOWSKA GAJDA Jagodowa 4 Lubsko LUBUSKIE
SZKOŁA KARATE SAMURAJ WALDEMAR DĄBROWSKI SZKOŁA KARATE SAMURAJ WALDEMAR DĄBROWSKI Budowlana 19/6 Kołobrzeg ZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO MONIKA STĘPNIK SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO MONIKA STĘPNIK Koszalińska 9 Słupsk POMORSKIE
SZKOŁA NARCIARSKA BETA SKI BEATA POŻOGA SZKOŁA NARCIARSKA BETA SKI BEATA POŻOGA Zygmunta Noskowskiego 6/264 Jelenia Góra DOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA NARCIARSKA DWIE DOLINY S C M&M TKACZYK SZKOŁA NARCIARSKA DWIE DOLINY S C M&M TKACZYK Wierchomla Mała, Ul.Wierchomla Mała 21 Piwniczna-Zdrój MAŁOPOLSKIE
SZKOŁA NARCIARSKA JAWORKI ELŻBIETA RYCHTARCZYK SZKOŁA NARCIARSKA JAWORKI ELŻBIETA RYCHTARCZYK Jaworki, Ul.Zaskalskie 14 Szczawnica MAŁOPOLSKIE
SZKOŁA NARCIARSKA PTAK TEAM BARTŁOMIEJ PTAK SZKOŁA NARCIARSKA PTAK TEAM BARTŁOMIEJ PTAK Księdza Józefa Stolarczyka 12/22 Zakopane MAŁOPOLSKIE
SZKOŁA NARCIARSKA SUNSKI SZKOŁA NARCIARSKA SUNSKI Spółdzielcza 6/7 Jelenia Góra DOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA NARCIARSTWA I SNOWBOARDU KARPACZ MIROSŁAW GRABOWSKI SZKOŁA NARCIARSTWA I SNOWBOARDU KARPACZ MIROSŁAW GRABOWSKI Świerkowa 11 Karpacz DOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA ADAM KOZŁOWSKI SZKOŁA PŁYWANIA ADAM KOZŁOWSKI Różana 4 Gołdap WARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA AQUA BĄBELEK S C IWONA ADASZAK KONTEK AGNIESZKA ADASZAK PAWLIKOWSKA SZKOŁA PŁYWANIA AQUA BĄBELEK S C IWONA ADASZAK KONTEK AGNIESZKA ADASZAK PAWLIKOWSKA Szybowników 4/1 Piła WIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA AQUASPORT DAMIAN BIGAJ & TOMASZ ŁASKAWIEC S C SZKOŁA PŁYWANIA AQUASPORT DAMIAN BIGAJ & TOMASZ ŁASKAWIEC S C Stefana Żeromskiego 4/46 Olkusz MAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA DELFIN KRZYSZTOF KASPRZYSZYN SZKOŁA PŁYWANIA DELFIN KRZYSZTOF KASPRZYSZYN Rostka 6/5 Prudnik OPOLSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA DELFINEK GRZEGORZ MUSZTAFAGA SZKOŁA PŁYWANIA DELFINEK GRZEGORZ MUSZTAFAGA Celulozowa 14/4 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA FLIPPER RAFAŁ WOJTIS SZKOŁA PŁYWANIA FLIPPER RAFAŁ WOJTIS Osówiec, Ul.Atolowa 3/2 Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA I REKREACJI WODNEJ LAZUR BOGUMIŁA NOWAKOWSKA SZKOŁA PŁYWANIA I REKREACJI WODNEJ LAZUR BOGUMIŁA NOWAKOWSKA SkłodowskieJ-Curie 25/313 Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA IM ZAWORA BARTŁOMIEJ JUREK SZKOŁA PŁYWANIA IM ZAWORA BARTŁOMIEJ JUREK Stanisława Witkacego 9/34 Zgierz ŁÓDZKIE
SZKOŁA PŁYWANIA NA FALI ALEKSANDER PŁACZEK SZKOŁA PŁYWANIA NA FALI ALEKSANDER PŁACZEK Przemysława 16/95 Wodzisław Śląski ŚLĄSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA NEMO SWIM MAGDALENA MONGIAŁO SZKOŁA PŁYWANIA NEMO SWIM MAGDALENA MONGIAŁO Krakowska 14/5 Kluczbork OPOLSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA NIEMOWLĄT I DZIECI AQUA BABY RAFAŁ LORENC SZKOŁA PŁYWANIA NIEMOWLĄT I DZIECI AQUA BABY RAFAŁ LORENC Leśna 9 Dobrcz KUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA OLIMPIA TOMASZ IWANOWSKI SZKOŁA PŁYWANIA OLIMPIA TOMASZ IWANOWSKI Władysława Bełzy 50/5 Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA PIOTR SKRZYPCZYK SZKOŁA PŁYWANIA PIOTR SKRZYPCZYK Polna 22/1 Świętochłowice ŚLĄSKIE
SZKOŁA PŁYWANIA PŁYWAK PIOTR FILIPCZUK SZKOŁA PŁYWANIA PŁYWAK PIOTR FILIPCZUK Kazimierza Górskiego 1 Gdańsk POMORSKIE
SZKOŁA SPORTÓW KRECIK BARTOSZ GÓRNY SZKOŁA SPORTÓW KRECIK BARTOSZ GÓRNY Strażacka 26 Łodygowice ŚLĄSKIE
SZKOŁA SZACHOWA SZACHNET RAFAŁ TYMRAKIEWICZ SZKOŁA SZACHOWA SZACHNET RAFAŁ TYMRAKIEWICZ Sosnowa 18A/6 Rybnik ŚLĄSKIE
SZKOŁA TAI CHI WARSZAWA EWA MECHELEWSKA SZKOŁA TAI CHI WARSZAWA EWA MECHELEWSKA Wolność 6/83 Warszawa MAZOWIECKIE
SZKOŁA TAŃCA PRIMO PASSO DANIEL DOMAGALSKI SZKOŁA TAŃCA PRIMO PASSO DANIEL DOMAGALSKI Zygmunta Krasińskiego 91/7 Gryfino ZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIGOR JERZY KAMIEŃSKI SZKOŁA TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIGOR JERZY KAMIEŃSKI Józefa Chełmońskiego 3a/8 Gdańsk POMORSKIE
SZKOŁA TENISA GEM JERZY STERNICZUK SZKOŁA TENISA GEM JERZY STERNICZUK Lotników 8/8 Szprotawa LUBUSKIE
SZKOŁA TENISA GEM TOMASZ LIBERDA SZKOŁA TENISA GEM TOMASZ LIBERDA Okulickiego 17A/34 Częstochowa ŚLĄSKIE
SZKOŁA TENISA PROFI ARKADIUSZ GÓRSKI RAFAŁ GÓRSKI SZKOŁA TENISA PROFI ARKADIUSZ GÓRSKI RAFAŁ GÓRSKI Zwycięstwa 19/8 Tczew POMORSKIE
SZKOŁA TENISA ZIEMNEGO LOBIK KRZYSZTOF LIDWIN SZKOŁA TENISA ZIEMNEGO LOBIK KRZYSZTOF LIDWIN Poziomkowe 6/14 Suchy Las WIELKOPOLSKIE
SZKOŁA TENISOWA JAWIT S C JACEK KUCZYŃSKI WITOLD KUCZYŃSKI SZKOŁA TENISOWA JAWIT S C JACEK KUCZYŃSKI WITOLD KUCZYŃSKI Nad Zalewem 26c/4 Złotoryja DOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA TENISOWA PROSERV S C M J STRZEMIŃSCY SZKOŁA TENISOWA PROSERV S C M J STRZEMIŃSCY Stanisława Fliegera 6/1 Katowice ŚLĄSKIE
SZKOŁA TENISOWA PROTENIS KRAKÓW ŁUKASZ BOCHENEK SZKOŁA TENISOWA PROTENIS KRAKÓW ŁUKASZ BOCHENEK Floriańska 32/18 Jasło PODKARPACKIE
SZKOŁA ŻEGLARSTWA JUNGA PAWEŁ GOSTKOWSKI SZKOŁA ŻEGLARSTWA JUNGA PAWEŁ GOSTKOWSKI Jana Pawła II 9 Gdynia POMORSKIE
SZKÓŁKA PŁYWACKA DELFIN SZKÓŁKA PŁYWACKA DELFIN Gołębiowska 24A/m.1 Radom MAZOWIECKIE
SZKÓŁKA PŁYWACKA SWIM ŁUKASZ CYGAN SZKÓŁKA PŁYWACKA SWIM ŁUKASZ CYGAN Dolne Miasto 11/42 Wałcz ZACHODNIOPOMORSKIE
SZKÓŁKA PŁYWACKA WODNIK JUSTYNA LUBECKA SZKÓŁKA PŁYWACKA WODNIK JUSTYNA LUBECKA Wrocławska 37/14 Rumia POMORSKIE
SZKÓŁKA PŁYWACKA ŻABKA S C PIOTR KRAWCZYK WIOLETTA SOBINA SZKÓŁKA PŁYWACKA ŻABKA S C PIOTR KRAWCZYK WIOLETTA SOBINA Kaszubska 9/34 Jastrzębie-Zdrój ŚLĄSKIE
SZKÓŁKA PŁYWANIA I SNORKELINGU DELFIK TOMASZ KRZYSZTOF LIK SZKÓŁKA PŁYWANIA I SNORKELINGU DELFIK TOMASZ KRZYSZTOF LIK Żółta 10A/50 Olsztyn WARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKÓŁKA PŁYWANIA SHARK S C MONIKA STRZAŁKOWSKA ANETA GRZEGORCZYK SZKÓŁKA PŁYWANIA SHARK S C MONIKA STRZAŁKOWSKA ANETA GRZEGORCZYK Marii Zaborowskiej 8/14 Słupsk POMORSKIE
SZKÓŁKA SPORTOWO REKREACYJNA FRAJDA S C GABRIELA I ŁUKASZ NAWALANIEC SZKÓŁKA SPORTOWO REKREACYJNA FRAJDA S C GABRIELA I ŁUKASZ NAWALANIEC Tadeusza Brzozowskiego 29 Zakopane MAŁOPOLSKIE
SZKÓŁKA TENISOWA TIM DARIUSZ DURZYŃSKI SZKÓŁKA TENISOWA TIM DARIUSZ DURZYŃSKI Mickiewicza 23/45 Syców DOLNOŚLĄSKIE
SZNAPKA MARCIN MARCINFIT SZNAPKA MARCIN MARCINFIT Szkolna 23/19 Świętochłowice ŚLĄSKIE
SZROMBA MAREK SZKOŁA NARCIARSKA BLUES CARV SZROMBA MAREK SZKOŁA NARCIARSKA BLUES CARV Kamieniec 12C Oświęcim MAŁOPOLSKIE
SZTAG YACHT CLUB AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM JERZEGO KUKUCZKI W KATOWICACH SZTAG YACHT CLUB AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM JERZEGO KUKUCZKI W KATOWICACH Mikołowska 72a Katowice ŚLĄSKIE
ŚWIĘCICKI PIOTR KRAV MAGA PETER S CENTER ŚWIĘCICKI PIOTR KRAV MAGA PETER S CENTER Kiełczówek, Ul.Wrzosowa 25 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE TOWARZYSTWO BADMINTONOWE WOLANT ŚWIĘTOKRZYSKIE TOWARZYSTWO BADMINTONOWE WOLANT Kazimierza Wielkiego 28/47 Kielce ŚWIĘTOKRZYSKIE
TARNOWSKI KLUB SPORTOWY KYOKUSHIN KARATE W TARNOWIE TARNOWSKI KLUB SPORTOWY KYOKUSHIN KARATE W TARNOWIE Bitwy Pod Monte Cassino 5/4 Tarnów MAŁOPOLSKIE
TARNOWSKI KLUB TENISOWY TARNÓW TARNOWSKI KLUB TENISOWY TARNÓW Elektryczna 2 Tarnów MAŁOPOLSKIE
TARNOWSKIE TOWARZYSTWO KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ TARNOWSKIE TOWARZYSTWO KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ Krzyska 17 Tarnów MAŁOPOLSKIE
TATARA ANNA STAJNIA LASKONIK TATARA ANNA STAJNIA LASKONIK Laskowa 397 Laskowa MAŁOPOLSKIE
TECHNIKA NURKOWANIA BOGUSŁAW CHMIELNIK TECHNIKA NURKOWANIA BOGUSŁAW CHMIELNIK Cisowa 9 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
TENIS FOR YOU MICHAŁ KONDAREWICZ TENIS FOR YOU MICHAŁ KONDAREWICZ Stefana Baleya 7/40 Warszawa MAZOWIECKIE
TENIS SKI JAN KRUPSKI TENIS SKI JAN KRUPSKI Norberta Barlickiego 23/21 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
TOMASZ DUTKOWSKI PRO FIT TOMASZ DUTKOWSKI PRO FIT Św. Bonifacego 89/100 Warszawa MAZOWIECKIE
TOMASZ GÓRECKI NIEBIESKIE MOTYLE TOMASZ GÓRECKI NIEBIESKIE MOTYLE Zalesie 104 Kobylanka ZACHODNIOPOMORSKIE
TOMASZ PAŁYSKA TOMASZ PAŁYSKA Polinezyjska 12/34 Warszawa MAZOWIECKIE
TOMASZ RADOMIŃSKI SZKOŁA PŁYWANIA ANAKONDA TOMASZ RADOMIŃSKI SZKOŁA PŁYWANIA ANAKONDA Stefana Kardynała Wyszyńskiego 56 Mińsk Mazowiecki MAZOWIECKIE
TOMASZOWSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SOKÓŁ MECHANIK PRZY ZESPOLE SZKÓŁ MECHANICZNYCH W TOMASZOWIE LUBELSKIM TOMASZOWSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SOKÓŁ MECHANIK PRZY ZESPOLE SZKÓŁ MECHANICZNYCH W TOMASZOWIE LUBELSKIM Żwirki I Wigury 7 Tomaszów Lubelski LUBELSKIE
TORTUGA SAILING ADAM KRUPA TORTUGA SAILING ADAM KRUPA Borówiec, Ul.Widokowa 27 Gądki WIELKOPOLSKIE
TOTALBIKES WOJCIECH KONIUSZEWSKI TOTALBIKES WOJCIECH KONIUSZEWSKI Olsztyńska 6/26 Białystok PODLASKIE
Totalfit-Center Joanna Wodzińska Totalfit-Center Joanna Wodzińska Nowiec 77 Gdańsk pomorskie
TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ W BRODACH TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ W BRODACH Brody Lwówek WIELKOPOLSKIE
TOWARZYSTWO KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ OGNISKO RZEMYK TOWARZYSTWO KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ OGNISKO RZEMYK 10 Lutego 33 Gdynia POMORSKIE
TOWARZYSTWO ŁYŻWIARSTWA FIGUROWEGO WALLEY WALLEY PROMOCJA JACEK TASCHER TOWARZYSTWO ŁYŻWIARSTWA FIGUROWEGO WALLEY WALLEY PROMOCJA JACEK TASCHER Julianów, Ul.Kombatantów 60 Piaseczno MAZOWIECKIE
TOWARZYSTWO REKREACYJNO SPORTOWE ANDERS TOWARZYSTWO REKREACYJNO SPORTOWE ANDERS Stefana Okrzei 9 Złocieniec ZACHODNIOPOMORSKIE
TOWARZYSTWO SPORTOWE ZEW ŚWIEBODZIN TOWARZYSTWO SPORTOWE ZEW ŚWIEBODZIN Park Chopina 1 Świebodzin LUBUSKIE
TRENER PIŁKI NOŻNEJ MGR TADEUSZ ŁAPA TRENER PIŁKI NOŻNEJ MGR TADEUSZ ŁAPA Władysława Jagiełły 24 Świdnik LUBELSKIE
TURYSTYCZNY KLUB ŻEGLARSKI KLAR Z SIEDZIBĄ W ZABRZU TURYSTYCZNY KLUB ŻEGLARSKI KLAR Z SIEDZIBĄ W ZABRZU Wolności 402 Zabrze ŚLĄSKIE
TYMIŃSKA AGNIESZKA FIT BALANCE TYMIŃSKA AGNIESZKA FIT BALANCE Lubicka 162A/40 Toruń KUJAWSKO-POMORSKIE
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI OSTOJA PUSTKÓW UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI OSTOJA PUSTKÓW Pustków 230 Pustków PODKARPACKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 44 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 44 Kusocińskiego 100 Łódź ŁÓDZKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BŁYSKAWICA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BŁYSKAWICA Różana 33 Niechanowo WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUSHI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUSHI Warszawska 39 Otwock MAZOWIECKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUSHIDO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŻYCHLINIE UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUSHIDO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŻYCHLINIE Żychlin, Ul.Cisowa 52 Stare Miasto WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BYKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BYKI Stefana Banacha 5 Słupsk POMORSKIE
Uczniowski Klub Sportowy Champion Uczniowski Klub Sportowy Champion Droginia 223 Droginia małopolskie
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY CLAN UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY CLAN Romualda Traugutta 2 Ostrołęka MAZOWIECKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY CZARNYLAS UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY CZARNYLAS Czarnylas, Ul.Odolanowska 150 Przygodzice WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY DE LA SALLE UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY DE LA SALLE Słowackiego 101 Gdańsk POMORSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FOOTBALL ACADEMY FAIR PLAY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FOOTBALL ACADEMY FAIR PLAY Rozdroże 3 Złotów WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GIMNAZJON UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GIMNAZJON Poziomkowa 11 Suchy Las WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GRACZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GRACZ Dworcowa 4 Lyski ŚLĄSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HERKULES JANOWICE UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HERKULES JANOWICE Janowice 128 Janowice MAŁOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY IPPON BRZESKO UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY IPPON BRZESKO Królowej Jadwigi 18 Brzesko MAŁOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ISKRA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ISKRA Aleksandra Dworskiego 99 Przemyśl PODKARPACKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LEŚNA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LEŚNA Leśna 17 Wronki WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MARIO PIŁA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MARIO PIŁA Dąbrowskiego 131 Piła WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEGOWIĆ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEGOWIĆ Niegowić, Niegowić 62 Gdów MAŁOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY OLIMPUS GNIEZNO UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY OLIMPUS GNIEZNO Żwirki I Wigury 27 Gniezno WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ORZEŁEK UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ORZEŁEK Smogulec, Smogulec 13a Gołańcz WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY OSTRA PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W GUMNISKACH UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY OSTRA PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W GUMNISKACH Gumniska, Gumniska 120 Dębica PODKARPACKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PIK UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PIK Krakowska 2 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PIŁKARZ SOSNOWIEC UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PIŁKARZ SOSNOWIEC Ignacego Kalagi 9a Sosnowiec ŚLĄSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRO SPORT RASZYN UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRO SPORT RASZYN Rybie, Ul.Polna 37 Raszyn MAZOWIECKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY SP W ZIELINIE UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY SP W ZIELINIE Zielin, Ul.Wincentego Witosa 48 Mieszkowice ZACHODNIOPOMORSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY REFLEKS GOŚCINO UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY REFLEKS GOŚCINO Kościuszki 5 Gościno ZACHODNIOPOMORSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SAPEK UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SAPEK Śniadeckich 27 Piła WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SAWICA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SAWICA Mikołaja Kopernika 10 Wielbark WARMIŃSKO-MAZURSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SKRZAT W SKRZATUSZU UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SKRZAT W SKRZATUSZU Skrzatusz, Skrzatusz 1a Szydłowo WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SOCCER STARS UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SOCCER STARS Jana Kasprowicza 5/2 Piła WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SOKÓŁ CZARNA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SOKÓŁ CZARNA Czarna 853 Czarna PODKARPACKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY START UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY START 27 Stycznia 100 Trzcianka WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWONDO ZSZ NR POZNAŃ JEŻYCE UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWONDO ZSZ NR POZNAŃ JEŻYCE Św. Floriana 3 Poznań WIELKOPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TRZYNASTKA W ZABRZU UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TRZYNASTKA W ZABRZU Ks. Józefa Wajdy 7 Zabrze ŚLĄSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TYGRYSY PRZY GIMNAZJUM NR W KRZEPICACH UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TYGRYSY PRZY GIMNAZJUM NR W KRZEPICACH Mickiewicza 17 Krzepice ŚLĄSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY VEGA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY VEGA Piastowska 17 Dobrodzień OPOLSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIDOK SP 51 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIDOK SP 51 Bursztynowa 22 Lublin LUBELSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZŁOTY TUR GDYNIA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZŁOTY TUR GDYNIA Morska 108 a Gdynia POMORSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWYLEŚNIK PRZY ZESPOLE SZKÓŁ LEŚNYCH UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWYLEŚNIK PRZY ZESPOLE SZKÓŁ LEŚNYCH Polna 3 Biłgoraj LUBELSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWYSTRZELEC UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWYSTRZELEC Wolności 20 Kalisz Pomorski ZACHODNIOPOMORSKIE
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWYTOP JEDYNKAW BIELSKU BIAŁEJ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWYTOP JEDYNKAW BIELSKU BIAŁEJ Dywizji Kościuszkowskiej 2 Bielsko-Biała ŚLĄSKIE
UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY MARATON UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY MARATON Giedlarowa 320 Leżajsk PODKARPACKIE
UCZNIOWSKO PARAFIALNY KLUB SPORTOWY PRZY PARAFII PW ŚW JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP W OBORNIKACH UCZNIOWSKO PARAFIALNY KLUB SPORTOWY PRZY PARAFII PW ŚW JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP W OBORNIKACH Lipowa 10 Oborniki WIELKOPOLSKIE
UCZNOWSKI KLUB SPORTOWY LECH UCZNOWSKI KLUB SPORTOWY LECH Stolema 59 Gdańsk POMORSKIE
UP FITNESS BARTOSZ KRÓL UP FITNESS BARTOSZ KRÓL Gabriela Narutowicza 17/1 Radom MAZOWIECKIE
URSZULA KRZANIK RACQUET SQUASH CLUB URSZULA KRZANIK RACQUET SQUASH CLUB Krasickiego 19/12 Kraków MAŁOPOLSKIE
USŁUGI SPORTOWE NO LIMITS WOJCIECH LIEGMANN USŁUGI SPORTOWE NO LIMITS WOJCIECH LIEGMANN Wiejska 18/49 Kwidzyn POMORSKIE
VENGA SPORT TRAVEL ZBIGNIEW ŁASICA VENGA SPORT TRAVEL ZBIGNIEW ŁASICA Bolkowska 4/52 Warszawa MAZOWIECKIE
VII OGRÓD JORDANOWSKI VII OGRÓD JORDANOWSKI Namysłowska 21 Warszawa MAZOWIECKIE
WALICZEK MARIUSZ DĄBROWSKA SZKOŁA PŁYWANIA WALICZEK MARIUSZ DĄBROWSKA SZKOŁA PŁYWANIA Legionów Polskich 69 Dąbrowa Górnicza ŚLĄSKIE
WAMA SPORT WALDEMAR POLAK WAMA SPORT WALDEMAR POLAK Ludwinowska 47R Warszawa MAZOWIECKIE
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Związku Walki Młodych 1/71 Warszawa MAZOWIECKIE
WARSZAWSKIE CENTRUM KARATE PIOTRKOWICZ TOMASZ PIOTRKOWICZ TERESA WARSZAWSKIE CENTRUM KARATE PIOTRKOWICZ TOMASZ PIOTRKOWICZ TERESA Meksykańska 5/16 Warszawa MAZOWIECKIE
WARTA POZNAŃ S A WARTA POZNAŃ S A Półwiejska 28/5 Poznań WIELKOPOLSKIE
WATER RESCUE S C WATER RESCUE S C Jana Kochanowskiego 6/45 Wejherowo POMORSKIE
WATER WORLD ARTUR BARANOWSKI WATER WORLD ARTUR BARANOWSKI Mieszka I 23/9 Gniezno WIELKOPOLSKIE
WIELKOPOLSKA AKADEMIA PIŁKARSKA SP Z O O WIELKOPOLSKA AKADEMIA PIŁKARSKA SP Z O O Wschodnia 24e/39 Luboń WIELKOPOLSKIE
WITKIEWICZ MACIEJ FUN SURF WITKIEWICZ MACIEJ FUN SURF Kazimierza Tumidajskiego 12/62 Lublin LUBELSKIE
WITOLD GROMOWSKI TAEKWONDO WITOLD GROMOWSKI TAEKWONDO Kolejowa 18/15 Działdowo WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WITOLD LEO SZKÓŁKA PIŁKI NOŻNEJ FAIR PLAY WITOLD LEO SZKÓŁKA PIŁKI NOŻNEJ FAIR PLAY Siedlec 186 Siedlec MAŁOPOLSKIE
WŁADYSŁAW LEŚNIAK OŚRODEK REKREACYJNO JEŹDZIECKI MUSTANG WŁADYSŁAW LEŚNIAK OŚRODEK REKREACYJNO JEŹDZIECKI MUSTANG Nad Zalewem 15 Kraków MAŁOPOLSKIE
WODNASOWA MATEUSZ SOWIŃSKI WODNASOWA MATEUSZ SOWIŃSKI Immanuela Kanta 26/29 Olsztyn WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WODNE HOBBY WIOLETTA SZCZEPANIAK WODNE HOBBY WIOLETTA SZCZEPANIAK Marcepanowa 2 Mierzyn ZACHODNIOPOMORSKIE
WODNY ŚWIAT NAUKA PŁYWANIA PRZEMYSŁAW POKORSKI WODNY ŚWIAT NAUKA PŁYWANIA PRZEMYSŁAW POKORSKI Koziorożca 12/3 Gdańsk POMORSKIE
WOJCIECH BOGDAN SZKOŁA WINDSURFINGU HAPPY SURF WOJCIECH BOGDAN SZKOŁA WINDSURFINGU HAPPY SURF Osiedlowa 8/6 Dubeninki WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WOJCIECH WOJNICZ CLIMBING PLANET ZIELONOGÓRSKA SZKOŁA WSPINANIA WOJCIECH WOJNICZ CLIMBING PLANET ZIELONOGÓRSKA SZKOŁA WSPINANIA Sasankowa 8 Zielona Góra LUBUSKIE
WOJEWÓDZKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY WOJEWÓDZKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY Garncarska 5 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
WOJSKOWY KLUB SPORTOWY CHOJNICE WOJSKOWY KLUB SPORTOWY CHOJNICE Sukienników 13 Chojnice POMORSKIE
WS DANCE SZKOŁA TAŃCA WIESŁAW SIEPSIAK WS DANCE SZKOŁA TAŃCA WIESŁAW SIEPSIAK Królowej Jadwigi 5/6 Lublin LUBELSKIE
WYSPA KONI PIOTR ZABUSKI WYSPA KONI PIOTR ZABUSKI Polna 15 Ostroszowice DOLNOŚLĄSKIE
X TATRA DIVE PAWEŁ PISZCZÓR X TATRA DIVE PAWEŁ PISZCZÓR Jana Kasprowicza 62 Nowy Targ MAŁOPOLSKIE
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA YACHT KLUB POLSKI GDYNIA Jana Pawła II 11 Gdynia POMORSKIE
ZABRZAŃSKA SZKOŁA NARCIARSKA SLALOM S C PINDYCKI T RAKSZAWSKI J ZABRZAŃSKA SZKOŁA NARCIARSKA SLALOM S C PINDYCKI T RAKSZAWSKI J Józefa Łapkowskiego 2/8 Zabrze ŚLĄSKIE
ZACHODNIOPOMORSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI ZACHODNIOPOMORSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI Wojska Polskiego 246 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE
ZAKŁADOWO GMINNY KLUB SPORTOWY BRAT CUKROWNIK ZAKŁADOWO GMINNY KLUB SPORTOWY BRAT CUKROWNIK Siennica Nadolna Siennica Nadolna LUBELSKIE
ZANURKUJ PL ŁĘCCY SPÓŁKA JAWNA ZANURKUJ PL ŁĘCCY SPÓŁKA JAWNA Piotrkowska 224/226 Łódź ŁÓDZKIE
ZAPAŚNICZY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŁĘKINIA ZAPAŚNICZY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŁĘKINIA Łękinia, Łękinia 8 Koczała POMORSKIE
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWO WYCHOWAWCZYCH MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ W NOWYM SĄCZU ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWO WYCHOWAWCZYCH MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ W NOWYM SĄCZU Jagiellońska 37 Nowy Sącz MAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWO WYCHOWAWCZYCH MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W NOWYM SĄCZU ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWO WYCHOWAWCZYCH MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W NOWYM SĄCZU Teofila Lenartowicza 4 Nowy Sącz MAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W LIMANOWEJ MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY POWIATU LIMANOWSKIEGO ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W LIMANOWEJ MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY POWIATU LIMANOWSKIEGO Józefa Marka 9 Limanowa MAŁOPOLSKIE
ZIELONE RANCZO ANNA NOWAK ZIELONE RANCZO ANNA NOWAK Szałkowo, Szałkowo 2 Iława WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ŻEGLUJ SZKOŁA ŻEGLOWANIA I PŁYWANIA KRZYSZTOF DUDA ŻEGLUJ SZKOŁA ŻEGLOWANIA I PŁYWANIA KRZYSZTOF DUDA Jana Kilińskiego 47/10 Świdnica DOLNOŚLĄSKIE
ŻYJ AKTYWNIE PL ŁUKASZ OSTROWSKI ŻYJ AKTYWNIE PL ŁUKASZ OSTROWSKI Aleksandra Puszkina 25 Gliwice ŚLĄSKIE
BLOCO BULDEROWNIA BLOCO BULDEROWNIA Jana Kazimierza 46/54 Warszawa Wola MAZOWIECKIE
POLSKA AKADEMIA SPORTU POLSKA AKADEMIA SPORTU Andriollego 1 Warszawa Bemowo MAZOWIECKIE
UKS OLIMPIKUS UKS OLIMPIKUS Płońska 143 Ciechanów MAZOWIECKIE
ABC WSPINANIA ABC WSPINANIA Jurajska 47 Rzędkowice ŚLĄSKIE
SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO Milionowa 12 Łódź ŁÓDZKIE

CO WYBRAĆ? NAJBARDZIEJ POPULARNE AKTYWNOŚCI FIZYCZNE: Wszystkie AKTYWNOŚCI FIZYCZNE

Baza wiedzy:

Jesteśmy w kontakcie: